Trening po przerwie

BbxStriker

Oplot Challenge
Featherweight
Witam wszystkich!



Trenuję w sumie 3 lata, walcze amatorsko, idzie mi w sumie nieźle są sukcesy, ale miałem teraz 2 miesięczną przerwe spowodowaną poprostu zwykłym zmęczeniem materiału,monotonią i przemęczeniem. Od września wracam i chce zbudować przez 2,5 miesiąca mega forme. Jako iż nie mam kontaktu z trenerem, proszę was, bo wiem że znajdę tutaj ludzi z kilku letnim stażem i podobnym doświadczeniem. Żeby nie było nie zaczynam od 0 formy, chodzę na siłownie cały czas i biegam, jestem aktywny sportowo, lecz po prostu nie zakładałem rękawic i nie biłem się po mordzie. Trening stójkowy bd miał 3x w tyg (pon,śr,pt), trening siłowy chce robić 2-3x w tygodniu i dodatkowo trenować interwałowo 2-3x, dodatkowo połączyć to wszystko z pracą. Nie chce żebyście mi ułożyli trening, bo w necie jest mnóstwo gotowców, ale nakierowali może trochę podpowiedzieli jak ma to wyglądać, jak rozdzielić sobie treningi siłowe i interwałowe, dobór supli. Z góry dzięki i pozdro.
 
mamy ci dobrać suple ? ok ale co chcesz osiągnąć i jakie masz fundusze? te informacje mogą okazać się przydatne
 
Na suple ok 250zł. Carbo mam. Wezme białko(40zł), vitaminy(20zł), bcaa(70zł) to zostaje ponad 100 i coś dobrać można, myślałem o beta-alaninie? BCAA jakie byście polecili? ostatnio miałem uns 8-1-1, Cel to zrobienie jak najlepszej formy, wydolność i szybkość -> siła i wytrzymałość. Jeszcze myśle nad takim planem siłowym na 2 dni:



A:



przysiad 10x100% ciężaru masy ciała



mc 10x100%



push press 10x25%



podciąganie 10x



dipsy 10x



B:



zarzut 10x75%



wyciskanie płasko 10x75%



wiosło 10x75%



wykroki 10x??



wymachy sztangi przed głowe 10x??



C:



- brzuch, walka z cieniem i rozciąganie
 
Jak coś to vitalmax też Cię z kasy nie obskubie, a mają takie samo bcaa jak każda inna firma :-)
 
Hmm dzisiaj pomyślałem czy by nie pójść na 2 miechy dodatkowo na boks, tylko wyszło by mi 6 treningów stójkowyc+2 treningi siłowe+3 bieganka da rade?
 
Nie za dużo tego czasem, jak Ty to chcesz wszystko połączyć z pracą? Pytam z ciekawości
 
Back
Top