Podwieszony TOTALbet nowym partnerem forum :)

te ręczne akceptacje to jakaś tragedia... jeszcze nic tak na prawdę mi nie zaakceptowali z tych kuponów :D Wpłacam kasę i nie mogę postawić, trochę się zawiodłem ;d
 
Ja założyłem konto i miałem stawiać na minione UFC, ale przez pracę mi z głowy wyleciało. Jak tak czytam co piszecie to może i dobrze, że zapomniałem
 
Do sukcesu Totalbet brakuje informacji, że wypłacić depozyt można dopiero po trzykrotnym obrocie po kursie minimum 2.20 :pjelen:
 
Do sukcesu Totalbet brakuje informacji, że wypłacić depozyt można dopiero po trzykrotnym obrocie po kursie minimum 2.20 :pjelen:

Odzyskałeś tę kasę? Ja zleciłem wypłatę pod koniec ubiegłego roku i do tej pory jej nie otrzymałem.
 
Do sukcesu Totalbet brakuje informacji, że wypłacić depozyt można dopiero po trzykrotnym obrocie po kursie minimum 2.20 :pjelen:

Stary a możesz przytoczyć w którym miejscu regulaminu jest tak napisane ???
Pytam ze względu na to że albo zostałeś ofiarą wałka albo coś pomieszałeś.
Prosta piłka:
Założyłem konto , aktywowałem je w pełni za co dostałem freebet 25zł bez żadnej wpłaty.
Następnie przez chwilę nic nie wpłacałem, ale jak dostałem info o dość spoko promocji na LM to dokonałem 1 depozytu za który dostałem bonus 100% od wpłaty.
Aby go aktywować dokonałem wymaganego 1 obrotu saldem, potem grałem już tylko za bonusowy hajs.
Wczoraj zamknąłem temat obrotu bonusem , udało się ogarnąć te wymagane 6 razy.
Hajs z konta bonusowego trafił na normalne saldo.
Dziś ok 9 rano zleciłem wypłatę całości kasy , przed chwilą sprawdzałem konto i hajs jest bez problemu.
Powody dla których wybrałem kasę i na ten moment zrezygnowałem z gry u nich to:
kilka razy sprawdziłem przygotowane kupony u nich i w Fortunie i na ogół można było za taką samą stawkę i wydarzenia więcej wyciągnąć w Fortunie.
Ale to co najbardziej mi się rzuciło w oczy to większość linii lub handi np: w NBA mieli wyższe niż u konkurencji, brak cornerów w niektórych meczach a u konkurencji dostępne itd.
Zresztą zazdroszczę mordeczką które mieszkają na wyspach i mogą grać na bet365 to był bukmacher i tam to były cash-outy :płacz: a nie to co teraz oferują nam rodzime bukmachery , już o tym podatku i ustawie hazardowej nie wspominając.

@Puczi może trzeba się upomnieć o tą wypłatę :fjedzia:
 
Ale Ty tak na poważnie, czy żartujesz? XD
Czyli jak mniemam upominasz się ale bez skutku . Jeśli tak jest to faktycznie trochę chujnia :wtf2: Pozostaje mi się cieszyć że przynajmniej u mnie obyło się bez zbędnych problemów.
 
Odzyskałeś tę kasę? Ja zleciłem wypłatę pod koniec ubiegłego roku i do tej pory jej nie otrzymałem.

Bardzo mało prawdopodobne, chyba że np. zostałeś wytypowany do dodatkowej weryfikacji, a nie odpowiedziałeś na maila. Jak chcesz, napisz priv, załatwimy to jutro w 5 minut.

Oczywiście nie ma żadnego wymaganego trzykrotnego wymaganego obrotu depozytu z kursem 2.20, nie wiem skąd takie info.

Pozdrawiam.
 
Wowowow, spokojnie kowboje. Moja wiadomość była w formie żartu, napisze ją inaczej :shy:

Totalbet byłby jeszcze "lepszy" gdyby depozyt trzeba było obrócić trzykrotnie po kursie 2.20, przed wypłatą.
 
Bardzo mało prawdopodobne, chyba że np. zostałeś wytypowany do dodatkowej weryfikacji, a nie odpowiedziałeś na maila. Jak chcesz, napisz priv, załatwimy to jutro w 5 minut.

Oczywiście nie ma żadnego wymaganego trzykrotnego wymaganego obrotu depozytu z kursem 2.20, nie wiem skąd takie info.

Pozdrawiam.

Dzięki, widocznie wystarczyło pogrozić palcem i doszło.
 
Droga redakcjo MMAROCKS - podarujcie sobie z tym TOTALbetem jako partnerem, wystawiaja po jednej walce na ACA91 i Bellatora 214 gdzie od kilku dni wiszą kursy... zadnych bonusow jak za starych czasow, a stawki gimanazjalne chodza do recznej akceptacji...
+1 kiedyś to byli partnerzy
 
Droga redakcjo MMAROCKS - podarujcie sobie z tym TOTALbetem jako partnerem, wystawiaja po jednej walce na ACA91 i Bellatora 214 gdzie od kilku dni wiszą kursy... zadnych bonusow jak za starych czasow, a stawki gimanazjalne chodza do recznej akceptacji...
+2 od dwóch tygodni czekam na odpowiedź Marcina w sprawie jednego zakładu z Fen i sprytnie przemilczane.
 
Back
Top