Top 5 kłamstw Lewandowskiego i Kawulskiego (Top 5 KSW Lies)

Teraz dopiero odkryłem ten wątek. Wydawało mi się,że jeszcze za czasów MMA Attack 2 mówił któryś z nich,że Hardkorowy Koksu nie ma szans na walkę w KSW,bo nie trenuje do walk(w przeciwieństwie do Mariusza). Nie mogę znaleźć tego wywiadu ale jestem przekonany,że coś takiego było. I jeszcze pytanie-skąd się wzięły cweloreduktory?
 
Teraz dopiero odkryłem ten wątek. Wydawało mi się,że jeszcze za czasów MMA Attack 2 mówił któryś z nich,że Hardkorowy Koksu nie ma szans na walkę w KSW,bo nie trenuje do walk(w przeciwieństwie do Mariusza). Nie mogę znaleźć tego wywiadu ale jestem przekonany,że coś takiego było. I jeszcze pytanie-skąd się wzięły cweloreduktory?

Pewnie chodzi Ci o ten wywiad. O Koksie od około 2 minuty.

Cweloreduktory to projekcja Kawula z wywiadu
 
35. KSW (Sport) uratował Popka :)

dziękuje wszystkim za bujne rozpisanie tematu, gdyby zliczyć wszystko pewnie by miejsca nie starczylo, jeszcze raz dziękuje i trzymajcie się chłopaki, bo czas skonczyc z mmarocks.

p.s. to raczej Popek uratował ksw, ale co ja się tam znam
 
35. KSW (Sport) uratował Popka :)

dziękuje wszystkim za bujne rozpisanie tematu, gdyby zliczyć wszystko pewnie by miejsca nie starczylo, jeszcze raz dziękuje i trzymajcie się chłopaki, bo czas skonczyc z mmarocks.

p.s. to raczej Popek uratował ksw, ale co ja się tam znam
Zbanowali cię?
 
35. KSW (Sport) uratował Popka :)

dziękuje wszystkim za bujne rozpisanie tematu, gdyby zliczyć wszystko pewnie by miejsca nie starczylo, jeszcze raz dziękuje i trzymajcie się chłopaki, bo czas skonczyc z mmarocks.

p.s. to raczej Popek uratował ksw, ale co ja się tam znam

Pozdrowienia do więzienia ! Duuubertową przerosły Twoje posty?
 
Temat może z innej beczki, ale także dotyczy KSW. Wojsław przed KSW 37 zarzucał Enomoto, że się obsrał. Mówił, że wg niego nie powinien mieć żadnego problemu, bo Zawada to wcale nie jest trudniejszy rywal od Irokeza.
 
Maciej Kawulski na temat Scotta Askhama ( rekord UFC 2-4, 57 w rankingu Fightmatrix ) : " absolutnie, swiatowej klasy, topowy zawodnik z czolowki kategorii sredniej ".

Na tę chwilę uważam, że poskłada zarówno Materlę, jak i Khalidova, także to kłamstewko mu wybaczę :)
 
Hm, ale dużo tego co wklejone to zwykła "gra dla niedoinformowanych", Dana White jest lepszy.
Plus też w większości ogłoszeń o pracę jest zapis "jesteśmy liderami rynku" :waldeklaugh:
 
Back
Top