Top 5 kłamstw Lewandowskiego i Kawulskiego (Top 5 KSW Lies)

keyboard_warrior

BAMMA
Heavyweight
nadrabiam zaleglosci na cohones a tu temat http://www.mmarocks.pl/martin-lewan...ci-mameda-khalidova-wyszlismy-nowa-propozycja

gdzies tez znalazlem propozycje top 5 klamstw KSW. Hmmmmm.... troche sie tego znajdzie wiec podrzucam moje:

1) jesteśmy nr 2 na świecie (nawet w trzecim świecie nie są drudzy)
2) pieniądze z PPV przełożą się na rozwój organizacji i bardziej sportowe pojedynki (albo na fury i małolaty z ringgirls)
3) jesteśmy na poziomie UFC (tak ale tych z cyfrą a nie liczbą)
4) inwestujemy w zawodników (inwestuja tylko w siebie)
5) Mariusz Pudzianowski nie jest jedyną gwiazdą KSW (gdyby go nie bylo w Dublinie pewnie polonia by w ogóle dupy nie ruszyła, powinien brać za walke co najmniej 1 mln zł)
 
14. Rekordy i walki naszych zawodników poza KSW się nie liczą, liczy się tylko jak się prezentowali w KSW. (Wielokrotnie min. jak Alexander po porażkach walczył o pas z Jankiem)
15. W przypadku porażek poza KSW, droga powrotu zawodnika do KSW się wydłuża. Zawodnicy podejmują ryzyko. (To było powiedziane min. jak Asłan wtopił z tym duńczykiem)
To było w wywiadach rok po roku :P
 
16) "Jamesa McSweeneya już nigdy nie zaprosimy do KSW, kawał gówna i tyle wam powiem" - Martin Lewandowski 06.09.2014
e6kcBk1.jpg


 
Last edited:
17) Tomasz Drwal nigdy u nas nie wystapi - Martin Lewandowski <bardzo emocjonalnie w wywiadzie>swiat sie zmienil, kiedy zobaczyli wyniki Drwala na Polsat Sport

18) uklon w strone UFC "Nie chcieliśmy wchodzić sobie w drogę z UFC. Uznaliśmy, że zamiast się siłować, podamy im rękę. To był ukłon z naszej strony, którego później żałowałem, patrząc jak w perfidny i niehonorowy sposób zgłaszali się po nasze gwiazdy, bo mieli problem z zapełnieniem hali. Mogliśmy się siłować, byłoby to dla nich trudne na polskim rynku. Przynajmniej medialnie. Wystarczy porównać, z jaką telewizją współpracujemy my, a z jaką oni - mówi Kawulski."
 
19 Kibice od dawna pytali się nas o tą walkę/starcie tych zawodników zadowoli nawet najbardziej hardcorowych fanów mma w naszym kraju(odnośnie bardzo wielu walk, które nikogo nie grzały-źródło-wstawki filmowe na większość gal od czasów debiutu Pudziana)
 
Back
Top