To musisz wiedzieć przed KSW 24

no właśnie o%owany ciekawą rzecz zauważył. Jay może i ma losing streak ale nie dostał manta od byle kogo. Np rekord Alveya to 20-5
 
Kurs na McCorkla rośnie, naprawdę ktoś uważa, że Pudzian to wygra?
 
@o%centowany to bardzo proste. Wtedy można było oczekiwać, że to Swofford jest dobry, a nie Silva słaby. Niestety potem Tomek Drwal tego pierwszego prędko pokonał, a Silva obskoczył jeszcze jeden wpierdol od "no-name'a".



@stoner Co do rekordów nabitych w KOTCach, Brutaalach itp, to przypominam, że Papadopulous, Asplund i Langman też tam mieli prawie same zwycięstwa.
 
q. - A czy przed walką Pudziana z Piliafasem ( nie wiem czy dobrz napisałem) ktoś uważał, że to wygra? Pewnie taki sam procent ludzi, którzy teraz wierzą w jego zwycięstwo. Zresztą K&L nie pozwolą żeby Mario przegrał druga walkę z rzędu ;)
 
@lubie... jeśli pijesz do Sam Alveya to aż z ciekawości zajrze na sherdoga i prezentuje sie to tak:



Rekord ostatnich 5 zwycięstw, wyliczając Jaya Silve:



27-16



7-3



17-23



13-1



16-5-2







a więc wyliczając tego słabniaka z 17-23 to prezentuje sie to całkiem nieźle i nie ma żadnego przeniesienia na zwycięstwa Piliafasa (o ile pamietam - sami debiutanci albo 0-1 w momencie walki)



A jego 3 ostatnie porażki z rąk takich rekordów: 13-2, 7-0, 13-2



Wniosek: Alvey to całkiem solidny zawodnik obijający sie na różnych galach, a nie nabijacz rekordów (jak ten wasz brazylijski ulubieniec, którego imienia nie pamiętam)







@ridz, co, otrują McCorklea kiełbasą? xd
 
Gamrot vs Winner czyli starcie które pokaże prawdziwy potencjał zawodnika z Poznania, na propsie


rozumiem, że odnosiłeś się do tej wypowiedzi. Proponuję wrócić do szkoły o ile już ją opuściłeś i potrenować czytanie ze zrozumieniem.
 
a ja polecam nie dorabiać sobie ideologii.



Jakkolwiek zestawienie Gamrota z Winnerem ma ogromną wartość sportową, to Gamer moim zdaniem nie powienien jeszcze walczyć na takim poziomie. Andre Winner to nie Zawadzki. Gamrota powinno się budować póki co.
 
Jacek daj spokój będziesz się kłócił o KSW? Nie warto. Bądź mądrzejszy, samo nazwanie submission jako zawody bjj określiło typ tego tematu, więc nie dawaj pożywki kłótniom. Dziękuję.
 
Stoner, proponuje poluzowac gumę w majtach, bo najwyraźniej uwiera i to mocno. To co napisałem to jedynie moje prywatne zdanie nt nadchodzącej gali KSW, nie mam zamiaru z nikim polemizować czy komuś się to podoba czy nie. Nie jestem ani hejterem, czy pajacem pokroju Volfa, bo moim zadaniem nie jest oczernianie KSW, po prostu pisze to co myśle o danej gali/zestawieniu, ani też fanbojem który siedzi w danym temacie, cytując każdy nowy post i próbując wyciągać zdania z kontekstu, robić z autora jakiegoś zakompleksionego hejtera. Co do walki Gamrota żeby była jasność uwarzam że jest jedną z najciekawszych na gali tylko nie wiem czy Winner nie jest za mocny na ten etap kariery Gamera, dlatego o walce Kornika napisałem że broni się całkowicie, co nie oznacza że pierwszemu starciu na gali cokolwiek odbieram. Na dalsze zaczepki fanboyów nie odpowiadam, napinanie się w necie nie jest moim hobby.
 
okej, to już nic nie pisz a ja będę dalej tu napinał na biednych użytkowników i wyciągał ich zdania z kontekstu
 
Gamrot vs Winner starcie, na ktore czekam najbardziej, bo moim zdaniem po tej walce (jesli zakończy się wygrana Polaka) Gamrota zobaczymy w UFC. Wysoka wartośc sportowa widowiska.



Waluś vs Thompson - ciekawa ze względu na to, że pokaże ile Waluś jest na prawdę wart. Można przebolec taki pojedynek.



Azhiev vs Sowinski - stary wyjadacz vs młody wilk. Licze, że Sowiński da mu mocny odpór i widowisko będzie przednie. Bardzo wysoka wartość sportowa.



Różal vs Słowiński czyli jak zestawić walkę w KB na gali MMA. Niska wartośc sportowa, jeśli chodzi o dyscypline, w której maja sie pokazać i sądze, ze Różalski przegra, bo jego KB w MMA na prawdę nie powala.



Kowalkiewicz vs Cive - nigdy nie wiadomo, ale zestawienie wygląda na próbe budowania rekordu. Ciezko okreslić wartość sportową.



Mańkowski vs Lagman - Lagmana ogórem bym nie nazwał bo wola walki i ucieczkami z poddań się chłopak wykazał i uważam, że walka z Borysem może byc na prawde ciekawa. Dobra wartośc sportowa, bez względu na to, że koleś trenuje z Papopulosem.



Materla vs Silva - Silva wyszczekał sobie ten pojedynek i kompletnie nie pojmuje dlaczego właściciele KSW nie byli na to ujadanie głusi? Aż tak im zalezy aby upokorzyc Materle przegraną z kims nisko notowanym? Na to przecież zawsze jest szansa. Wartość sportowa zestawienia jest dobra, ale sama walka nic nie wnosi.



Pudzilla vs Mccorkle - czyli "podłóz sie Pan bo Pudzian sie nam marnuje"... Slowianski Wiatr przez TKO po GnP młotkami na "Najmana". Takiego pojedynku nie bede oceniał w kategoriach sportowych, bo zestawienie smierdzi.



Sumując: Każdy pojedynek jest ciekawy z róznych powodów, ale stricte sportowymi zestawieniami potencjalnie wysokich lotów są tylko 2 walki - 40zł nie dam.
 
to Gamer moim zdaniem nie powienien jeszcze walczyć na takim poziomie. Andre Winner to nie Zawadzki. Gamrota powinno się budować póki co.


Jak nasi dostają ogóry to źle bo zasłabi, dostają przeciwnika lepszego od siebie, źle bo za mocny -,-
 
Gamerowi może chca pokazac, że nie ma po co sie pchac tak wczesnie do UFC. Jak uda im sie go ustawić do pionu, to będą w niego ładowac kasę, a jak sie wyrwie do przodu to nie ma sensu.
 
Winner to też taki średniak raczej, był w UFC ale niczym sie nie popisał i słusznie został stamtąd wykopany. Wiadomo - to nadal poważne wyzwanie dla Gamrota ale ja myślę, że on ma nawet duże szanse na wygranie tego, a nie jakieś małe czy pół na pół
 
Gamrot vs Winner starcie, na ktore czekam najbardziej, bo moim zdaniem po tej walce (jesli zakokończy się wygrana Polaka) Gamrota zobaczymy w UFC. Wysoka wartośc sportowa widowiska.


Aż tego bym się nie spodziewał, ale niewątpliwie może to Mateusza mocno do UFC przybliżyć.



Generalnie nie jestem zachwycony tą rozpiską, ale też nie narzekam, liczę, że będzie transmisja w knajpie z sąsiedztwa, bo do ceny za PPV nie jestem przekonany, a po streamach nie będę oglądał.
 
Widowisko sportowe z świetną rozpiską!


:-)







Ze sportem, to ma tyle wspólnego, co kurwa z cnotą - czyli nic. Jest to widowisko czysto rozrywkowe z domieszką walki.



A rozpiska co najwyżej średnia, więc wylej sobie kubeł zimnej wody na banie i przemyśl sprawę jeszcze raz.
 
shit-just-got-real.jpg
 
Dobre nawet się uśmiałem.:-)



Oczywiście, że obejrzę, ale z powtórki i nie położe na to złamanego grosza.
 
to sie ciesze, że sie uśmiałeś bo nie miałem na myśli cie obrazić ; p
 
Ruff MMAA jedzie na tym samym wózku. Ale pewnie według ciebie aktualną rozpiskę mają zajebistą, choć jest tak samo przeciętna jak tak z KSW.
 
Skrzypimifurtka (swoją drogą zajebisty nick!) - dupeczki z Twojego podpisu z jakiego są teledysku? Zawsze mnie to intrygowało ;)
 
Ruff Ryder



No wiadomo. Pewnie,że to nie jest sport, Bedorf,Nastula,Azhiev,Mańkowski,Gamrot,Materla to aktorzy jacyś?
 
@ridz



szczerze, nie mam bladego pojęcia ;D kiedyś gdzieś natknąłem się na ten gif i sobie go przywłaszczyłem ;)







mahonekkk



nie karm trola, nie warto.
 
A czy w Mam Talent, You Can Dance występują aktorzy? Nie. Tam są uczestnicy tak jak uczestnikami są zawodnicy programu rozrywkowego KSW.
 
Back
Top