To jest mma #1 (podcast by Tidzej)

Anonymous

NoLife FC
374712_429643270464967_1697346582_n.jpg






Omówienie gali ACB 63 przez @Tidzej i Baysangura

Pewnie zaraz temat poleci jak mmamiszcz wczoraj, ale co tam
 
Sporo ciekawych kwestii poruszono w podcaście. Ale reasumując wszystko, wychodzi, że mma u nas ( w sensie zainteresowanie tym sportem) jest :gdzie:

E. Na przyszłość będę miał oczy na około głowy, @Tidzej
 
Last edited:
Sporo ciekawych kwestii poruszono w podcaście. Ale reasumując wszystko, wychodzi, że mma u nas ( w sensie zainteresowanie tym sportem) jest :gdzie:
Od dawno to wiadomo, dlatego wieszczę wielkie spadki KSW po odejściu Pudziana i Mameda. W naszym kraju MMA jest sportem niszowym, w świadomości zwykłego zjadacza chleba kojarzy się z KSW i reszta wiedzy leży. Lokomotywą KSW jest ogólnopojęty szoł, transmisja w dobrym czasie na polsacie i obecność na gali wszystkich glonojadów celebrytów.
Czyste podejście do sportu się nie sprzeda, nie w PL gdzie ludzie przyzwyczajeni są do igrzysk i występów teatralnych.
Dochodzą same konotacje środowiska z ciemną stroną prawa, brak zaistnienia przeciętnego zawodnika w świadomości potencjalnego odbiorcy. Nawet te przygłupie programy śniadaniowe mogą skruszyć trochę betonu, ale nie siedzą kurwie na dupie i czekają aż kibice zainteresują się jestestwem kolejnego boga MMA. Dodatkowo w przypadku ACB dochodzą radykalizujące się poglądy sebixów i mamy przepis na brak popularności :siara:.
 
Dopinguje mocno, bardzo ogarnięty gość. Podejście do testów i bonusow za nokaut :applause: Nikt nie mydli oczu, same konkrety. Albo grubo albo wcale. Pozdro ACB, wiem że to czytasz
 
Dobra ksywka :D



Przeniosę jeśli obiecasz że będziesz dodawać nowe odcinki :) ? Może być ?
Jak tylko na niego wpadnę i @Tidzej mnie nie uprzedzi. Osobiście przecież wrzucił wyżej odc.2 więc liczę na to że będzie dodawał do tematu jak tylko coś nagra
 
Soundcloud czytałem, że podobno ma się zawinąć "na dniach".

Z drugiej strony czytam takie treści od jakiegoś roku. :fjedzia:
 
mogłeś też Butterbean'a wymienić :lol:

Tak naprawdę było ich nieco więcej, nawet nie wliczając kobiet bo tam akurat w MMA ostatnimi laty jest lepsza kasa i fejm. Ray Mercer, Art Jimmerson z zamierzchłych czasów pierwszych UFC, Ricardo Mayorga.
 
Nie zapomniałem o was mordeczki:


Dzięki, poruszany temat niezbyt mnie kręci ale wysłuchałem do końca. Rozumiem też jak duże jest to wydarzenie i że nie wypada o nim nie porozmawiać - gość idealnie dobrany.
Porównanie sprintu hmmm MMA czy boks to jednak coś mniej wymiernego, mierzalnego niż lekkoatletyka - tutaj walczy się z samym sobą, z wynikiem. Jak gość biega regularnie 100 poniżej 10 sekund to jedynie kontuzja może spowodować że przegra z kimś biegającym 100 w 10,5 - 11 sekund, w mma, boksie zdarzają się jednak lucky punche lub jakiś średni zawodnik stylem nieodpowiadający mistrzowi.
 
@Tidzej, słucham w przeglądarce i ominęły mnie 3 odcinki:boystop: Napisz czasami jakiś komentarz, starszym czipsożercom byłoby miło:płacz:
 
Back
Top