The Ultimate Fighter: Brazil 4

Grzechu

Moderator
Cohones
The Ultimate Fighter: Brazil 4

Team Anderson / Nogueira vs. Team Shogun

Bantamweights: Leandro Higo, Bruno Silva, Matheus Nicolau, Reginaldo Vieira, Matheus Mattos, Giovanni da Silva Santos Júnior, José Marcos, Peter Montibeller, Maycon Silvan, Bruno Mesquita, Eduardo Diez and Dileno Lopes.
Lightweights: Fernando Bruno, Nazareno Malegarie, Jeferson Negrini, Adilson Fernandes, Glaico França, Joaquim Silva, Alexandre Cidade, Arlen Ribeiro, Erick da Silva, André Ricardo, Bruno Murata and Nikolas Motta.

Kolejne odcinki jak zwykle w tym wątku:
 
Pierwszy odcinek jest już od dziś na fight passie więc i pewnie jakieś ripy też już są. Pierwsza część eliminacji w tym odcinku. Dwie ładne akcje w sumie były, obrotóweczka w pierwszej walce i front łamiący szczene chyba w ostatniej.
 
A to dzięki Grzechu. Oczywiście musi być opcja z tłumaczeniem, bo mimo paru sezonów za mną wciąż z portugalskiego rozumiem dalej jedynie pare słów :-D

Niestety tam skąd brałem zawsze nie ma czwartego sezonu wciąż :-/
 
w odpowiednim wątku wrzuciłem wersję z napisami ;)
Coś stanęło na 68%...informacja o tym, że jeśli chcę większe niż1gb ściągać to muszę dodatek pobrać, ale nie ma potrzeby skoro plik mniejszy...No, ale stoi pobieranie, nie wiem czemu.
 
plik ma 516MB nie wiem o czym piszesz, ale olej to...
Wiem dlatego olałem, dałem zamknięcie komunikatu i próbuję ponownie. Teraz stanęło na 90% i 11 sekund przed ukończeniem, ale już bez niczego. Stanęło i tyle :-|

Jadę 3 raz.

EDIT: No je*aństwo :-/

"Aby pobierać pliki większe niż 1GB, prosimy zainstalować dodatek do przeglądarki.

[Exception... "Out of Memory" nsresult: "0x8007000e (NS_ERROR_OUT_OF_MEMORY)" location: "JS frame :: blob:https://mega.co.nz/b916e290-e8dc-4325-9294-d9ce0184860e :: MemoryIO/this.write :: line 21965" data: no]"
 
Nie no, nie da rady @Grzechu albo ja nie wiem gdzie problem. Raz staje po prostu i tyle, a najczęściej wywala dodatkowo ten błąd, który wkleiłem.
 
Jakoś dziwnie agresja we mnie wzbiera kiedy słucham tych Brazylii więc tylko walki oglądnąłem i w ten sposób oglądnĘ też kolejne odcinki.
 
Specjalnie pobrałem żeby sprawdzić i działa.
To ja nie czaję. Próbowałem 6 razy, ani razu do 100% nie doszło...

Nazareno jest niezły, ale nie zdołał "nawet" mistrza w Bellatorze ogarnąć, więc zależy jaki pas Thiago miał na myśli. To nie jest raczej "prospect" już, trochę powalczył.
 
Mega nudny ten pierwszy odcinek. Wiadomo eliminacje nigdy nie porywają zbytnio jednakże tutaj było wyjątkowo monotonie.Głównie dominacja jednej osoby i krótka walka albo długo walka w której prawie nic się nie dzieje.Liczę że kolejne epizody będą ciekawsze.
 
Mega nudny ten pierwszy odcinek. Wiadomo eliminacje nigdy nie porywają zbytnio jednakże tutaj było wyjątkowo monotonie.Głównie dominacja jednej osoby i krótka walka albo długo walka w której prawie nic się nie dzieje.Liczę że kolejne epizody będą ciekawsze.
No tak było, ja miałem wrażenie że to 1/3 odcinka. Ale co zrobić. To tylko brazylijski TUF.
 
Brazylijskie tufy są zajebiste. Odkąd są przynoszą mi więcej emocji niż inne smashes czy amerykańskie, choć nie zawsze poziom jest najwyższy czy megawszechstronny.
 
Czy tylko mi sie wydaje czy w tej serii nie ma komu kibicowac? Nikt kompletnie sie nie wyroznial. Zobaczymy co bedzie dalej. Tak jakbym teraz mial pisac to chcialbym zeby wygral namlodszy gosc
 
Nie wiem skąd ta bura na eliminacje. Moim zdaniem widać większą wszechstronność i technikę u zawodników. Szlif tak jakby, w porównaniu do tego co często bywało w zeszłych edycjach, choć i tak były git dla mnie :-)
Na razie nie pamiętam nazwisk, ale zwycięstwa ciekawe. Zwłaszcza ta obrotówka,oj przydałby się gif...
 
Ale te K.O. z obrotówki ładne.
Dana chyba na jakis prochach, bo jak Uriah Hall tak skasował Cella'e w 17tym TUFie, to prawie sraczki dostał. A tu tylko: I need some replay :)
 
W poprzednich edycjach też im jakiś kontakt z modelkami nakręcali czy to taka nowość w tym sezonie mająca sprawić, że coś się będzie działo poza walką?
 
Back
Top