The Ultimate Fighter: American Top Team vs. Blackzilians

Ja to najbardziej nie mogę z tego, że ATT wystawia swoje największe działa, które dostają później łatwe bęcki.

Czy to Steve Carl, teraz Alfaya a pewnie i niebawem Coy prezentują się tak żenująco, że z każdym odcinkiem coraz bardziej ośmieszają swój gym. Przykre to
 
Czasem mam wrażenie, że wszyscy solidni zawodnicy z USA już sa w UFC albo w innych organizacjach, a ci co lądują w TUFie to już naprawdę II liga.
Ten cały Grilo... cały sztab mówi o nim "animal", ten pierdzieli, że nie gwarantuje wygranej ale zapewnia, że będzie WAR. A potem zaczyna się walka i koleś wyprowadza 1 cios na minutę i próbuje 3 razy obaleń na rundę... Nosz kurw....:facepalm:
 
Zdecydowanie ciekawszy po dotychczasowych odcinkach wydaje mi się TUF Brazil. Ciekawi, charakterystyczni zawodnicy, talent bije po oczach. W TUF'ie teams niestety za bardzo walczą o wygraną, a nie chęć zdominowania rywala, narzucenia swojej woli.
No, ale że Blackzillians > ATT mnie bardzo nie dziwi. I tak szok, że drużyny mają tylu reprezentantów w tych dywizjach, a najlepsi już są w UFC, często z sukcesami.
 
No i tak jak się spodziewałem Coy dostał bęcki.

Ciekawe czy ATT w tej rywalizacji będzie w stanie jeszcze cokolwiek wyczarować. Może Hassan znowu kogoś ustrzeli, to wtedy z powrotem coś ugrają, bo tak to tego na razie nie widzę
 
To jest najsłabszy TUF jakiego widziałem ,rozwiazanie z dwoma klubami się nie sprawdza
 
Carl w tej walce idealnie streścił postawę całego ATT w tym sezonie który jest bardzo słaby. Czy najsłabszy, nie wiem ale na format bym nie narzekał bo zwykła formuła już dawno się wyczerpała.
 
I sama walka poniżej :D Typ powininen trenować w zespole Dumbzillians haha

 
Spodziewam się, że ATT to jeszcze ogarnie. To co zrobił Jackson w tej walce było po prostu idiotyczne. Jak tak można było to przegrać? :weird:
 
Nie wiem jaki cudem on to przegrał. Ciekawe kogo wystawią w ostatnim odcinku :)
 
Można powiedzieć wszystko, ale Hayder to pieprzona jednoosobowa armia. Praktycznie w pojedynkę wygrał im ten sezon. Czapki z głów. Ciekawe jak poradzi sobie w finale
 
Ostatni odcinek okazał się najlepszy w całym sezonie. Azaitar 2.0 z ATT pozamiatał. Ogólnie z tego co widziałem, w Stanach TUF21 furory nie zrobił więc kolejnego sezonu gym vs gym raczej się nie spodziewam. No i fajne zachowanie ze strony Lamberta. Klasa.
 
Ktoś oglądał finał ? Jak wrażenia ? Bardzo mi szkod, żę Haseem nie wygrał. Zdecydowanie najbardizej polubiłem jego z całej ekipy.
 
Back
Top