The best of MMARocks!

Hubi punktem wyjściowym było





Masz sekcje MMA u siebie ? Byś wtedy miał wszystko razem, siłkę byś mógł odpuścić, bo w treningach miałbyś zawartą w późniejszej fazie.


albo ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo Ty z pisaniem. Nevertheless zapewniam Cię, że mam lepsze rzeczy do roboty niż przypieprzanie się do Ciebie.
 
Ale czy to co napisałem nie jest prawdą? Perfumiarz, powiedz mi to, bo odnoszę wrażenie,że robisz wszystko zamiast napisać,że się mylę, tylko wytykasz mi,że nie powinienem tego wiedzieć, bo sam nie trenuję.







P.S. Bardzo sie cieszę,że masz inne rzeczy do roboty :)
 
W późniejszej fazie? Raz - rozumiem, że tę wiedzę nabyłeś w piwnicy? Dwa - Nie ma sportów walki bez treningów na siłowni. No chyba, że będziesz rzucał kamieniami po plaży. Trzy - ekspert od treningu z piwnicy? Dude srsly?!


No wlaśnie nie odpowiedzialeś, w tym problem. Masz rację, EOT.



@down.



WTF? Dalej nie rozumiesz. Siłkę po godzinach mógłbyś odpuścić, bo miałby ją robioną w ramach zajęć ileś tam razy w tygodniu na zajęciach i plan daliby mu trenerzy, a nie on sam musi układać.
 
Perv: mnie tez troche odrzuca fakt, ze tak powazny gracz wsrod dziennikarzy jak Esco sam nakrecil hype na walke Burneiki z Ozdoba. Troche rysa w moich odczucia na nieskazitelnym do tej pory wizerunku.
 
No ale co wam przeszkadza walka Burneiki z Ozdobą? Nie chcecie oglądać, wyłącznie TV, wyjdzcie z hali. Kurwa nie ma obowiązku oglądania tego cyrku. Za to jeśli ma to pomóc w zapełnieniu hali i zwiększeniu zainteresowania galą - co umożliwi zarobienie trochę wiecej pieniędzy Cholewie, a co za tym idzie zorganizowanie kolejnej gali - to ja jestem na tak. Zresztą żadna różnica, czy to będzie Ozdoba, czy młody Pudzian.
 
Mi nie przeszkadza, Dawid też wydaje sie być ogarnięty. Uważam tylko, że lepiej mozna wykorzystać potencjał marketingowy Koksa np. promując na jego plecach jakąś inną gwiazde HW w Polsce, ale to tylko moje zdanie. Main event i tak obejrze i tak.
 
Tylko kogo? Przecież każdy rozgarnięty 60kg by koksa ubił, a co dopiero jakaś gwiazda HW. A sam Ozdoba wydaje się całkiem wporządku i ma spory dystans do siebie. Nie wiem czy Escobar przez przypadek tym wywiadem załatwił mu walkę, czy było coś już wcześniej na rzeczy i zrobili małą szopkę, ale suma sumarum dobrze się stało i liczę na pełną hale 27 IV.
 
@Magik



Wyobraź sobie, że jeżeli Ozdoba wygra z Robertem to zamiast wypromować jakiegoś zawodnika może wypromować całą dyscyplinę. Niedzielny fan może pomyśleć sobie, że skoro osoba, która powszechnie jest podmiotem kpin z powodu kontrowersyjnego zawodu jakim się zajmuje, dzięki MMA może pokonać takiego kafara, który jest uznawany za postrach z powodu swoich rozmiarów i siły, to w sposób znaczący przekona się do tego sportu na niekorzyśc freakfightów. To może dać o wiele większe słupki oglądalności walk stricte sportowych i powolnej rezygnacji z freaków. Oczywiście jest to dość ryzykowne, bo nie wiemy na co stać Ozdobę i jego dyspozycja jest na razie spekulacją, ale decyzja- choć dość ryzykowna- to miom zdaniem warta świeczki.



W przypadku wykorzystania zawodowego zawodnika zawsze dajemy main streamowi agrument, że Burneika przegrał z profesionalistom, który zajmuje się tym naście lat. Tu takiej możliwości uzasadnienia nie ma. W przypadku zestawienia kark vs. kark sytuacja na linii MMA-freak fight pozostanie bez zmian. Teraz jest szansa to zmienić diametralnie.



Isnieje też jeden istotny warunek. Jeżeli Ozdoba wygra to następna gala MMA Attack musi być bez żadnego freak fightu, a Dawid musi być tylko jednorazowo wykorzystany- nie ma prawa powrotu do klatki/ na ring niezależnie od tego czy wygra czy przegra. Tu ważniejszy jest rezultat tej walki niż jej oglądalność.



EDIT: Zapomniałem dodać, że sposób promocji tej walki jest też niezmiernie istotny jak jej rezultat i powinien być równie ryzykowny jak sam pomysł zestawienia tych panów.



Ja Ozdobę w tym zestawieniu traktuję raczej jako szansę wypromowania dyscypliny niż szansę wypromowania nowej osoby do promocji gali.
 
Nie zdziwiłbym się. Przeciez to co zaprezentował Koksu w walce z Najmanem to była farsa i tylko lamusowatość oponenta dała mu wygraną xD Kompletnie nie będę zaskoczony jak striptizer wyjdzie tu zwycięską ręką
 
Logo Showtime na gifie >>> Prawdopodobnie film z kanału Shosports na Youtube >>> Na gifie Gina, więc w wyszukiwarce kanału wpisuję "carano" >>> Na gifie pije wodę, więc scena prawdopodobnie z filmu zawierającego trening. Wywiady itp. odpadają >>> Sprawdzam na szybko gdzie ma czerwoną bluzkę >>> Wybór jest mały i jeżdząc kursorem po pasku buforowania przgelądam dokładniej miniaturki >>> I jest nasza scena z gifu :)



Cactus tu rozjebał:D

se3j7n.jpg
 
w ostatniej chwili kontraktują jakiegoś anonimowego tłuścioszka i pewnie będą mu dorabiać legendę (jest mocna podstawa • przegrał z Rogersem przez kontuzję, a nie przez KO • dla przykładu żona Rogersa przegrała z nim przez KO więc punkt odniesienia mamy)


donfrye
 
Co prawda nie podzielam ponizszej opini, ale i tak sie usmialem.



Darkmann o wypowiedzi Venoma na temat fanow :







Miałem na myśli to, że społeczność hardcore • owych fanów jest w Polsce tak na prawdę niewielka i komercyjnie nic nie znaczy, podczas gdy jednocześnie uzurpuje sobie prawo do decydowania co jest dobre dla sportu, a co nie.



Gdyby tak było to ten portal już dawno by nie istniał a Ty byś zbierał ogórki w Niemczech.
 
Kolega Darkmann chyba nie ma pojęcia, że żaden z nas nie traktuje tego jako pracy zarobkowej, więc gdyby Wojsław nie prowadził strony, to pracowałby tam gdzie obecnie pracuje i miałby więcej czasu wolnego.
 
by @Arlovski w temacie nowego typera...

Fajnie by było gdyby redakcja również umieszczała tam swoje typy. Da się to wykonać? No bo jak nagrodą będzie tshirt to nikt wam nie zarzuci, że lecicie w chuja i próbujecie konsolę zgarnąć dla siebie. A tak mogła by być fajna konkurencja użytkownicy vs mma rocks.







Czujecie ten fejm na dzielni jak pod koniec sezonu ktoś by był wyżej niż np: Venom. Ja piernicze. Na to dupeczki by leciały.


Jakos mnie to rozbawilo:-)
 
Walki Diazów nie podobają mi się, wszystko robią warunkami i długimi łapami jak na swoję wagę, ciągle tylko proste ciosy i duszenia i walki z o głowę niższymi oponentami.





Jak Diaz taki genialny to niech idzie do swojej naturalnej wagi a nie znęca się nad mniejszymi jak to było w walce z BJ Pennem


Jak to pierwszy raz przeczytałem , myślałem że to cytat z onetu, a jednak nie.
 
Back
Top