The best of MMARocks!

kolega wzyej napisal wsyzstko mnie czy wiecej, wiec nie chce mnie sie produkowa na ten temat, bo mam ważniejsze rzeczy na dzisiejszy wieczór niż jakis gościu najebany winem.
 
Jeżeli uważasz, że cytowana tutaj moja wypowiedź odnosi się tylko i wyłacznie do jego wiary to jesteś w wielbłądzie. To część dłuzszej rozmowy.
 
Wydaje mi się, że jeśli ktoś sam nie wierzy, to jest to ostatnia osoba, która powinna się przyjebywać w tych kwestiach.
 
Pokaż mi gdzię się przyjebałem. Jak nie znajdziesz, to miej na względzie myślenie zanim cos napiszesz następnym razem.
 
Wydaje mi się, że jeśli ktoś sam nie wierzy, to jest to ostatnia osoba, która powinna się przyjebywać w tych kwestiach.








Popieram.








kolega wzyej napisal wsyzstko mnie czy wiecej, wiec nie chce mnie sie produkowa na ten temat, bo mam ważniejsze rzeczy na dzisiejszy wieczór niż jakis gościu najebany winem.






Sam nie wierzysz , to nie obrażaj wiary innych i ich odczuć , szczególnie koloryzując swoje teksty. Jeżeli masz ważniejsze sprawy , to po co wgl zaczynasz sprzeczkę? Nie wierzysz? Oki , ja to szanuję , ale Ty poszanuj też tych którzy wierzą , bo nikt jakoś krucjaty przeciwko Tobie nie prowadził , że się tak burzysz.
 
Ruff Ryder w sprawie wiary chciał nas rozsmieszyć koloryzując, niestety mu to nie wyszło ; )
 
Ruff kolejny raz obraża religie katolicka, od 3 miesięcy poziom jego wypowiedzi to dno.
Chłopie każdy ma gorsze dni, ale wrzuc na luz i szanuj innych w swoich postach.
 
z forum wp









~PACKman [pół godziny temu]


Kolejna głupia moda w Polsce....tak jak kiedyś była moda ma pitbulle i amstaffy, później na taniec z gwiazdami, później na śpiewanie, później na gotowanie...teraz ma MMA....a panowie z KSW tylko liczą kasę polaczków....no i gdzie się nie pójdzie, z kim się nie rozmawia...to teraz wszyscy są fighterzy....biją się w klatce...i w ogóle są boscy....chodzą księżycowym krokiem z dużym rozkrokiem....no i oczywiście w ciuchach MANTO, Lonsdale...SRANTO i PIŹDZIANTO...a 99% z nich nawet nie było na rozgrzewce przed treningiem....
 
Malynowski w temacie o boksie:

odpaliłem własnie streama, patrze na trybuny a tam pusto.. Kibiców Cygana też zamkneli?


Rozjebało mnie to :D
 
Nie mam pojęcia jaką szczęką dysponuje Sonnen bez koksów, bo jezeli słabą to jeden, dwa strzaly i koniec walki. Chcialbym zeby Silva wygral i skonczyl kariere jako niepokonany w UFC, ale zwyciestwo Sonnena tez bylo by dobre, taki typowy bad boy i mnostwo trash talku, kazda kolejna walka w obronie pasa by sie sprzedawala zajebiscie i Danosław o tym wie, do tego chyba jako pierwszy bylby mistrzem ktory ma dwucyfrową liczbę porażek na koncie
icon_razz.gif
.






Tykersky z Typera przed UFC 148.
 
jeszcze ten telefon odebral tak ostentacyjnie, nawet ani sorry nie powiedzial ani pocaluj mnie w dupe. Kurwa widac, ze sloma z butow, wiesniak jeden. Sensei burak


hiubi86 o Seagalu :-)
 
Ta wypowiedź bambaryły byłaby zgodna z prawdą, ale pod warunkiem, że w sportach walki nie byłoby czegoś takiego jak kategorie wagowe. A skoro kategorie wagowe istnieją to nie rozumiem po co pisać takie idiotyzmy.Ale cóż, kompleksy.
 
nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to :)

by Barnaba
Tak myślałem, że Jones dużo nie zbija. te 10 kg mu spada pewnie całe na obozie przygotowawczym.
W sumie mało imponujący widok, możnaby pomyśleć że to jakiś zwykły Nigga
 
Przeczytałem dałna wałjcie ;]



Ja już nie czytam nic związanego z Mamedem i UFC, miał sam coś ogłosić więc czekam cierpliwie.
 
Back
Top