The best of MMARocks!

Nie Egzi, ja już wcześniej wiedziałem, że nie dam rady, za tydzień będę w Płocku i Wawie, a co tydzień jeździć się nie da ze Śląska ;)
 
hmm zastanawiam się o jakich fotach mówisz :) bo raczej przez ten miesiąc wydarzyło sie tyle, że nie miałem czasu na to :)
 
Rozumiem. Mówiłeś o przeprowadzce, skończona? Ja też kupiłem lokum i czeka mnie to samo plus 3 miesięczny remont. Już mi ręcę opadają a gdzie tam koniec. Jak coś, pisz na maila, nie zaśmiecam tematu ;)
 
To fajnie, że się "nie wpierdalasz" Hubi, bo jak widzisz zasugerowałem Jackowi maila i nie zaśmiecamy dalej tematu, więc nie bądź już taki pomysłowy Dobromir :) No chyba, że tu pod nieobecność jednych rodzą się samozwańczy modowie :) Serwus, peace ;)
 
Boże redakcja zajęta konwentem a tu taki syf już:-) dopiero dzisiaj doceniłem mocno ich prace :-)
 
jednak ktoś musi trzymać całe towarzystwo za morde :-)'



edit: łał jestem meddelłejt :D
 
To fajnie, że się "nie wpierdalasz" Hubi, bo jak widzisz zasugerowałem Jackowi maila i nie zaśmiecamy dalej tematu, więc nie bądź już taki pomysłowy Dobromir :) No chyba, że tu pod nieobecność jednych rodzą się samozwańczy modowie :) Serwus, peace ;)











Nie bijcie panowie ;d Zapomniałem tematu odświeżyć , bo włączyłem temat po poście Perverta, wyszedłem na ponad półgodziny i dopiero potem napisałem to , mój błąd i nie zobaczyłem Twojego posta. Mogłem edytować. I już nie rodza się modowie , tylko tak napisałem.
 
Trol nie karmiony umiera. Z głodu...


Napisał najbardziej znany troll w historii internetu, legenda Onetu, Antek Emigrant prekursor polskiego Trollingu.
 
pudzianfan
kurde mi by było wstyd pokazywać się na forum po tym co wczoraj pisałeś .
 
O to oddaje honory koledze. A tak na poważnie to zawsze mnie ciekawiło czy Ty jesteś tym prawdziwym Antkiem?
 
O to oddaje honory koledze. A tak na poważnie to zawsze mnie ciekawiło czy Ty jesteś tym prawdziwym Antkiem?


Tak, ja jestem tym prawdziwym. Choć kiedyś znalazłem na jakimś portalu katolickim kogoś, kto się podemnie podszywał w komentarzach.
 
Jak jescze ten filmik Sappa pokażą w telewizji to nawet Mameda na KSW nie włączę żeby to oglądać.


Moim skromnym zdaniem zasługuje na wyróżnienie :)
 
@up



wielu tak gada, a jak przyjdzie dzień gali to równo 20.00 polsat włączony i oglądają całą galę ;)
 
a czemu tego nikt nie wkeił ?



Kaczka41:

JDS też ściemnia . Nie pierwszy raz zresztą. Z drugiej strony, w sumie prawdy nie powie. Serio, już lepiej by do walki z Reemem nie doszło w takiej sytuacji...:



Barnaba:

Kaczor a ty masz jkieś dojścia i tajne źródła żeby wiedzieć ile prawdy w słowach JDS? Czy tak po prostu lubisz pomawiać ludzi?



Kaczka41:




Za ręke nie złapałem, ale mam chyba prawo wyrazić swoją opinię co o nim sądzę. Czy może nie mam?


Bax:




Uważam, że jesteś gejem, nosisz różowe ciuszki i chodzisz ze swoim chłopakiem za rączkę po ulicy. Co prawda nigdy Cię nie widziałem na oczy, ale chyba mam prawo wyrazić swoją opinię? Czy może nie mam?
 
Może ściśle z MMA Rocks to nie jest, ale raczej też się nadaje:

To dla mnie zaszczyt stanąć z Bobem Sappem w ringu, taką legendą MMA. Oglądałem go 10-12 lat temu w PRIDZIE, a teraz oko w oko ma okazję stanąć z nim w ringu
 
Back
Top