The best of MMARocks!

Straszne czasy. Kiedy ktoś nie wstawi emotikony to większość nie jest w stanie skumać ironii.
 
Haha, lepiej nie piszę już nic do jutra. Czyli jeszcze jakieś 7 minut;)
 
UFC nie czai że tak naprawde wystarczy delikatna zmiana w punktowaniu by wyeliminować "granie na decyzje przez leżenie".



Wystarczy:



-nie uznawać obalenia jako przewagi ( bo jaka to przewaga?)



-nie uznawać tego delikatnego obijania z góry jako przewagi (nie robi obrażeń)



-bardziej cenić aktywną walkę z pleców i próby poddań (bo to bardziej wymagające)



Który z "zapasników" w takiej sytuacji będzie miał ochotę leżeć na rywalu przez wszystkie rundy aby na końcu przegrać przez decyzję? :)











Nasz MISTRZ :D
 
Autorem tych wypowiedzi jest Piorun? Czy jakiś inny się narodził mistrz komentowania?
 
@sebbeks



Oczywiście, że piorun...post Lucifer'a to dzisiejsza perełka naszego GSP komentowania :D


PS: z ciekawostek, jak nasz mistrz typuje ...miejsce 73, 63 pkty :)
 
Można to sprawdzić przecież i faktycznie nie typował, ale i tak od takiego znawcy wymaga się 100% skuteczności :D
 
To macie coś odemnie: dzisiejsza perełka:

W UFC nie ma kelnerów.


by niejaki Venom



To się usmiałem przy tym :) kelnerzy są w UFC, i jest ich sporo, tylko wywalają ich jak to wychodzi na jaw i rzuca sie w oczy :)
 
Piorun jesteś fenomenem, ale to dla Ciebie mało. nadal potrafisz zaskoczyc. Venom nie masz szans w wymianie zdań z arcymistrzem! :-)
 
Hehehehe to zabawne ale jestem dość mocno przekonany że sam używałeś określenia kelner wobec przeciwników Spidera po jego fatalnych występach Venom :P Postaram się to znaleźć ale raczej nie jestem dobry w odnajdywaniu tutaj czegokolwiek. Pamiętam że było to po walce z Maią chyba.
 
Zgłaszam postulat aby Pioruna zaprosić do następnej "Szklanej Szczeki".
Serio.
Rekord odsłuchań gwarantowany.
 
Panowie a może zamiast nagrywać mp3 nadeszła już pora żeby robić wersje wideo szklanej szczęki. Rozumiem, że jest to o wiele bardziej kłopotliwe ale strona ma ponad 16 tys unikalnych użytkowników dziennie i jak obserwuję to rozwija się bardzo ładnie.
 
oh nie jednemu by wzbogacil niezywkle hehhe :]



a tak na poważnie, to Shogun zapewne miał na mysli taką formę jaka jest w MSW
 
a ja lubie szklana szczeke, bo ma taki radiowy charakter :) odpalam sobie w pracy na słuchawkach i udaje ze ciezko pracuje :)
 
Jestem tu nowy i nie wiedziałem, że Wy przez Skype rozmawiacie. Teraz dopiero załapałem, że nie jesteście z jednego miasta. Chodziło mi o to żeby ustawić dwie kamerki i nagrywać no ale teraz już rozumiem, że to niemożliwe. Zresztą nieważne i tak super się to słucha.
 
Komentarz pod zdjeciem Krzyska Soszynskiego z fanem na stronie facebokowej UFC "I hate Krzysztof, but only because it's fucking impossible to escape his kimura in Undisputed 2010." :D i jeszcze jakas panna " Don't know how to say his name and don't care, he's f*ckin hot!! :D
 
Back
Top