The best of 10 years KSW

Widzę, że teraz celem szyderstw i ciągłych docinek stał się mahonek? Kiedyś Kaczka (może i poniekąd słusznie) a teraz fan KSW. Rozumiem, że niektórzy nie lubią KSW i boli ich, że on pasjonuje się ich galami. Może niekedy zbyt bezkrytycznie podchodzi do Federacji, ale to chyba nie jest powód żeby "jechać" z nim przy każdej okazji? No chyba, że coniektórzy userzy muszą się tutaj dowartościować.



A co filmiku podobał mi się ale Arlovski ma rację muzyka tragiczna;p



Chociaż zakładanie osobnego tematu nie było potrzebne.
 
Kawał dobrej roboty. Widać, że się napracowałeś. Ogólnie ok, ale mam kilka zastrzeżeń:



- ten dubstep, czy co to tam jest, koniecznie wywal. Możesz wkleić byle co, może być nawet mega patetyczne (ludzie lubią patos), ale to brzdąkanie wywal, bo to już jest dawno niemodne w highlightach i drażni,



- wyrzuć Nastulę co masz w końcówce, bo to zbyt smutny widok,



- pierwsza minuta (ta w której pokazane są emocje) powinna być na końcu. Najpierw walki, potem przytulenie, łzy, itp.



Jak mrfreakz zakładał wątki z highlightami to nikt nie sapał, także uspokójta się, ewentualnie przenieście do tematu z Warshaw Shore, bo widzę po liczbie komentrzy, że ciekawszy. :)
 
przyjemnie się oglądało, muza nie przeszkadza. zarzut taki, że skoro jest to 10 lat ksw, to niech to bedzie 10 lat, a nie że 80% to ostatnie 2 lata:)
 
Yagiel, starałem się wszystko w HD montować a o te starsze ciężko no i też tak nie pamiętam wszyskich akcji z poprzednich edycji, do tego podkładałem pod muzykę i czasu nie ma za wiele...
 
Taki lekki of: Wkurwia mnie już te bręczenie "nowy temat, po co zakładałeś, do skóry wrzuć itd". No ja pierdole. O ile faktycznie są tworzone tematy niepotrzebne, zazwyczaj przez użytkowników z szarym nickiem którzy po prostu jeszcze nie ogarniają forum to w takim wypadku jak tu, gdzie ktoś się napracował i chciał się tym z nami podzielić założenie nowego tematu jest jak najbardziej uzasadnione.



Widziałeś Logan, że nazwę zanim tu chodziłeś prawda? Wiem, że masz o wszystko ból tyła i przypominasz taką starą babcie co to siedzi w oknie 24h i tylko czeka by się do kogoś dopierdolić. I tylko nie potraktuj tego jako atak na Ciebie ;) Idę o zakład, że jak by temat z tą samą wrzutą założył Def to byś w ogóle tego nie kwestionował.



Nie interesuje mnie tytuł nowo powstałego tematu? Nie wchodzę, nie zaglądam, nie czytam.
 
Całkiem spoko tylko mnie osobiscie ostatnie ujecie z leżącym nastulą nie podobało (lepiej jakby np było logo ksw)
 
Powybierałeś dość słabe urywki, było można znaleźć sporo lepszych i lepiej to poukładać. Pracuj dalej :-)
 
Całkiem fajne, ale jak 10 lat to rzeczywiście mogłeś poszperać i dać więcej materiałów. No i osobiście niezbyt lubię te dóbstepowe podkłady.
 
Fajnie zrobione, z tym że chyba nie rozumiem tematu, bo dałeś walki z ostatnich gal, a powinny być i ze starszych jak nazwa wskazuje,
 
Nie interesuje mnie tytuł nowo powstałego tematu? Nie wchodzę, nie zaglądam, nie czytam.


Nie no, spoko. Jest temat o hajlajtach ale teraz każdy jeden niech ma osobny, po co komu porządek.
 
No może faktycznie za mało tych starszych walk, poprawię, dodam inną muzykę i dam finalną wersję a to niech posłuży do tego aby uczyć się na błędach :D
 
Nie no, spoko. Jest temat o hajlajtach ale teraz każdy jeden niech ma osobny, po co komu porządek.


W temacie o Hl wrzucane były przeważnie filmy znalezione na internetach. A gdy jakiś użytkownik cohones stworzył swoją pracę to zakładał nowy temat. I tak jest ok wg mnie. Wchodzę w tamten temat i oglądam filmiki i nie muszę się przedzierać przez kilka stron opinii co fajne, co zmienić.
 
Filmik całkiem niezły, jak wyżej mogłeś jeszcze pododawać np. urywki z walk Jurasa na pierwszych galach KSW.

A co do muzy, to jak lubię dubstep tak ta nuta jakoś mi nie pasuję tutaj.




To jest muza do highlightsa :)
 
Z calym szacunkiem dla autora i wszystkich poprzednich sugesti muzycznych. Podsumowanie 10 - lecia KSW ? W tle po prostu musi byc ten kawalek.
 
Moim zdaniem całkiem fajnie zrobione, zgadzam się z poprzednikami o ile muza jeszcze tak bardzo mi nie przeszkadzala, to bardzo mało materiałów ze starszych gal, mogłes to ułożyć jakoś chronologicznie od najstarszych itd. Ale tak jak mówie mnie się podobał.







@ Vaevictis rozwalił system haha.
 
Za to kocham to forum, zawsze tylu tu pomyslowych ludzi szczegolnie jak pojwia sie temat zwiazany jakos z KSW:-).
 
Back
Top