The best of 10 years KSW

A mi się nawet podoba ten highlight. Jest chłopak fanem KSw to niech sobie będzie. On was nie hejtuje za oglądanie i fascynowanie się UFC:-)



P.S.



Z tym money Vae niestety trafił w dziesiątke.
 
Nie no, któryś kawałek możnaby wyciąć. Ale szczerze ten soundtrack mnie ostatnio rozpier***. Btw to japońskie muzycznie też ok ale niestety trochę mi ciągnie faszyzmem... swoje tam nabroili japońce w chinach.
 
@malinowsky do tego by pasowało filmikowe zestawienie ogłaszanych zestawień z KSW a potem zastępstw, na których się skończyło, albo pokazu postów przed Materla-Silva II albo Błachowicz-Sokoudjou I i tego, jak się te walki skończyły.
 
Jeżeli oglądanie każdej gali od KSW 14 i wykupowalnie każdego PPV ( ostatnio nawet 2 bo jedno dla dziewczyny w Polsce i 2 dla siebie w Anglii) i chęć kupienia transmisji w na najbliższe KSW w KSWtv oraz oglądanie przyszłych KSW i kupowanie przyszłych PPV bez względu na rozpiskę - i za to można mnie nazwać "hardokrowym fanem KSW - to jest nas dwóch.
 
Trzech :) Zawsze staram się wspierać polskie organizację i od razu dodam że za PPV płacę tak jak każdy inny
 
Co oryginalnego filmu to muzyka do kitu, z początku ujdzie potem dno. Oczywiście to jest moje prywatne odczucie, mojego indywidualnego gustu. No offence
 
Też płacę i oglądam KSW co nie oznacza że jestem fanatykiem KSW. DEf nie stój w rzędzie z mahonkiem, nie wiesz co czynisz:-)
 
Mogłeś jako podkład dać Rihanna - Umbrella







Ogólnie trailer trzyma poziom, tylko ostatnia scena zbędna.
 
Też oglądam gale KSW, kto nie ogląda? :) chodziło mi o inną definicję ;)




Wiem, ale że jej nie podałeś to specjalnie przejaskrawiłem. No u już pisałem wcześniej, że teraz mahonek jest łatwym celem do żarcików, uszypliwości itp.




DEf nie stój w rzędzie z mahonkiem, nie wiesz co czynisz
lol.gif


Wypraszam sobie Def stoi w rzędzie ze mna ;p jest MóJ, TYLKO MóJ...
 
Film nie najgorszy, ale mogles wybrac wiele ciekawszych momentow. A tak po za tym to wyglada jak filmik z najlepszymi momentami ostatnich 3 gal
 
Jezeli filmik o KSW to jest tylko jedna sluszna piosenka...







i tancujace postacie K&L.
 
Ta wersja lepsza? :> Dodadne sporo więcej walk i podkład Piliafasa. To nie finalne video :)
 
Mahon, jak dla mnie lepsza jest własnie ta druga wersja. I dźwięk również bardziej podoba mi się w drugiej części.
 
Back
Top