Test kaczki41 #2

Toć przeca widzisz, że Xsiński (jak masz go w ignorowanych) napisał post - czyli ślad postu jest. Treści postu nie widać.
nie, nie widac, ze ktos cokolwiek napisal
dopiero na dole strony masz przycisk, ktory odkrywa wszystkich ignorow (wiem, bo kilku debili w ignorach mam)

bodajze jedyna opcja kiedy widac kto napisal, a nie widac co jest taka, kiedy post ignorowanego jest jedynym na danej stronie
 
bodajze jedyna opcja kiedy widac kto napisal, a nie widac co jest taka, kiedy post ignorowanego jest jedynym na danej stronie

MAsz rację. Widać faktycznie ślad po jednym wpisie na stronie. Wówczas gdy jest 1 post ignorownego - zaznaczona przez mnie odpowiedź pasuje.
Ale pierwsza i tak nie pasuje, bo jednak widzimy ślad po wpisie (nawet ten jeden).

Edit. Ale sprawa sie komplikuje, gdy mamy co najmniej 2 ignorowanych z wpisami na 1 stronie -
tu faktycznie ta moja odpowiedź nie jest do końca prawidłowa - przyznaję.

Dzięki za sprostowanie.
 
MAsz rację. Widać faktycznie ślad po jednym wpisie na stronie. Wówczas gdy jest 1 post ignorownego - zaznaczona przez mnie odpowiedź pasuje.
Ale pierwsza i tak nie pasuje, bo jednak widzimy ślad po wpisie (nawet ten jeden).

Edit. Ale sprawa sie komplikuje, gdy mamy co najmniej 2 ignorowanych z wpisami na 1 stronie -
tu faktycznie ta moja odpowiedź nie jest do końca prawidłowa - przyznaję.

Dzięki za sprostowanie.
Spierdoliłeś-ban
 
co to za gejowski test :fro:
77980fc1244f4e74289e77ae21c6ef78.jpg
 
GSP i abc widzę też dobrze zrobili....

Fajnie, tylko że to nijaki Luke, który chyba z 10 razy ten test rozwiązywał, pod różnymi nickami :kaczy::robbie:

#admintools :DC::DC:
Zdobyłem za pierwszym razem 22 punkty i potem próbowałem rozkminić wszystkie poprawne odpowiedzi, żeby zdobyć maksa, ale za długo schodziło i zaprzestałem przy 26 punktach.
pawcioemota.png


Poza tym:
Dodam tylko, że oczywiście można oszukiwać i rozwiązywać test kilka razy pod różnymi nickami.
:lizoremotmaly2:
 
Back
Top