Temat tylko dla zaszczepionych.

Back to normal yet?
1638920917230.png
 
Nie słuchajcie tych reptilian!! Jak się zaczipujecie to w każdym miejscu na ziemi gdzie jest zasięg 5g będziecie pod kontrolą iluminaty!! Precz z głupotą! Widziałem film na you tubie gdzie wszystko jest wyjaśnione, film miał żółte napisy! Nie dajcie się oszukać!
Zacznijcie myśleć.
 
O chuj Ci chodzi? To właśnie Ty nie myślisz, gnasz za pędem owiec w stadzie, wierzysz w to co Ci mówią filmy na YT z żółtymi napisami! Obudź się, otwórz oczy, bądź odpowiedzialny!
Właśnie ja myślę, że Ty myślisz, że nie masz racji. Obudziłem się rano jc.
 
Tu na razie nie chodzi o 'zacipowanie', jesli prawda jest to co wyczytalem od kilku wirusologow ze szczepionka w pewien sposob wypacza uklad immunologiczny
to bedzie to jeden wielki biznes w koncu najwiecej hajsu maja firmy farmaceutyczne...
A nigdy nie liczyli sie ludzie czy ich zdrowie a interesy.
 
Tu na razie nie chodzi o 'zacipowanie', jesli prawda jest to co wyczytalem od kilku wirusologow ze szczepionka w pewien sposob wypacza uklad immunologiczny
to bedzie to jeden wielki biznes w koncu najwiecej hajsu maja firmy farmaceutyczne...
A nigdy nie liczyli sie ludzie czy ich zdrowie a interesy.
Mi lekarz 6 lat temu powiedzial wyrok proteza kolana i ja mu wtedy mowie fakju a teraz 6 lat pozniej trenuje i zyje a kolanko jak nowka wiec sam wyciagnij wnioski
:fjedzia:
 
Mi lekarz 6 lat temu powiedzial wyrok proteza kolana i ja mu wtedy mowie fakju a teraz 6 lat pozniej trenuje i zyje a kolanko jak nowka wiec sam wyciagnij wnioski
:fjedzia:
To samo moj Tata mial, juz go chcial kroic skurwesyn wymieniac kolano, ale dobrze ze sie posluchal i zasiegnal opinii innych lekarzy i owszem ma zwyrodnienia ale wystarczylo łękotkę zszyc, rehabilitacje zrobic. :matt:
 
To samo moj Tata mial, juz go chcial kroic skurwesyn wymieniac kolano, ale dobrze ze sie posluchal i zasiegnal opinii innych lekarzy i owszem ma zwyrodnienia ale wystarczylo łękotkę zszyc, rehabilitacje zrobic. :matt:
No to ja tai chi morsowanie rozciaganie itp i zyje sie jakos , ciezko tyram itd. A generalnie to niby niepelnosprawny ale w pelni zdolny do pracy :lesnarhappy:
Dla zusu w pelni zdrowy a dla innych niepelnosprawny
:mamed:
 
Back
Top