Temat dla cassiusa do spamowania

Status
Not open for further replies.
Xuj ci w oko , do stulejarzy pisze się byle jsk

B92B5031-BE36-4157-8C72-882CC3AE9FDD.gif
 
Pokaz swojego paszczura którego dymasz incelku
Zamknij kurwa tą pizde i wypierdalaj bo w kolejnym temacie przypierdalasz się do każdego i robisz syf, jebany hipokryto. A prawda jest taka, że każdy cię znów przeżuje i wysra a ty się zesrasz w pory i matka znów będzie musiała cię przebierać. Paszczur cię robił, paszczur cię jebał i paszczur ci na imię debilu z żółtymi papierami.
 
Zamknij kurwa tą pizde i wypierdalaj bo w kolejnym temacie przypierdalasz się do każdego i robisz syf, jebany hipokryto. A prawda jest taka, że każdy cię znów przeżuje i wysra a ty się zesrasz w pory i matka znów będzie musiała cię przebierać. Paszczur cię robił, paszczur cię jebał i paszczur ci na imię debilu z żółtymi papierami.
Pizdusiu jebaj się
 
Zamknij kurwa tą pizde i wypierdalaj bo w kolejnym temacie przypierdalasz się do każdego i robisz syf, jebany hipokryto. A prawda jest taka, że każdy cię znów przeżuje i wysra a ty się zesrasz w pory i matka znów będzie musiała cię przebierać. Paszczur cię robił, paszczur cię jebał i paszczur ci na imię debilu z żółtymi papierami.
Syf to twoje nazwisko
 
Chyba jednak nie, bo nie było mnie chwilę w tym temacie a tu jakieś zadymy i wyzwiska... i zmasowany atak na @alexgrady731 fana naszej Ewy... chociaż to mój temat



:benny: :siara: ::really::

Nie bój leszcza Cassius, to karaczany skaczą i niech se skaczom… rób swoją dobra robotę xD
Oni mi mogę w dupe zajrzeć co najwyżej xD
Niech kolegow stulejarzy zawolajom na pomoc xD
 
Nie bój leszcza Cassius, to karaczany skaczą i niech se skaczom… rób swoją dobra robotę xD
Oni mi mogę w dupe zajrzeć co najwyżej xD
:yellowcard2: to za wyzwiska w moim temacie, to nie Sejm by się brzydko wyzywać, ale Wersal i jako marszałek :confused::lol: tego tematu upominam usera... :nono:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top