Tech njusy - nauka, technologia, bezpieczeństwo, oprogramowanie, inżynieria, gadżety

To że giganci cię śledzą nawet jeśli wprost nie używasz ich usług to wiedziałem, jednak skala zaskakuje. W podcaście o tym więcej. Sprawozdanie z konferencji CCC.
Chaos Communication Congress to organizowana od 35 lat impreza dla hakerów każdego rodzaju - od mistrzów cyberbepieczeństwa, przez artystycznych malarzy na płytkach PCB, na astrofizykach kończąc. O tym, jak to wygląda ze strony uczestnika - i czy warto ryzykować konflikt rodzinny, by zniknąć na kilka dni między świętami a nowym rokiem - rozmawiamy z Robertem Olejnikiem. W rozmowie o sprzętowym portfelu kryptowalutowym i o tym, że Facebook śledzi Cię bez twojej zgody.
 
Dobre :)
Czytales komentarze?
Na Niebezpieczniku czytałem. Na YT nawet nie wchodzę, nie ma co bić wyświetleń, szczególnie że to nie pierwszy przypadek zarzutów pod tym kanałem. Wyświetlenia się im zgadzają, tylko co z tego jak kątent słaby?

Czekam, czy się ujawni ten hakier, może coś napisze do redakcji Niebezpiecznika.
 
@Dzihados odpalaj na nowo artykuł o "hakierze Damiano", doszła aktualizacja:redford: Hakierro się odezwał i zdążył oskarżyć Niebezpiecznik o nietolerancję LGBT, jest kompletnym dzbanem i złożył doniesienie do prokuratury na Piotra za ten artykuł. Ależ perełki:corn:
 
agn7nVW_460swp.webp
 
Back
Top