Tatuaże

63644_495490447168488_1595062113_n.jpg
 
motyw to jedno, ale wykonanie? ja pierdole, srsly kosmiczny. ciekawe ile czasu zajal, zapewne wchuj.
 
Narodowiec to mógłby jebnąć bardziej radykalne motywy, takich tutaj nie widzę.
 
Jak to nie narodowiec? Bóg - jest, honor - napisane na mieczu, ojczyzna - cała idea wykonania :)
Pierwszy raz wszedłem w ten temat i od razu takie arcydzieło. I'm pressed by this performance.
Edit: w ogóle Bóg Honor Ojczyzna wypisane na "wstążce" miecza.
 
Ekhem dziara fajna owszem ale bez przesady z tymi zachwytami. Np maska po prawej stronie na poprzednim zdjeciu jest imho wykonana lepiej. Btw wrzucal juz ktos prace Dmitriy Samohina? Jesli nie to moge zaraz zapodac tam sa dopiero arcydzieła (czy tez arcydziary:])
 
Tak, szczerbiec. Szkoda tylko, że zminiaturyzowali go.


A co miał go sobie aż do anusa dociągnąć :/ ??


Piękny tatuaż, jak dla mnie strasznie kiczowaty motyw, kwestia gustu, ale wykonanie obłędne. Sądząc po spodniach żołnierz, żołnierz entuzjasta.
 
na tym fcb Samohina faktycznie rewelacyjne są te tatuaże, ale niech mi ktoś to proszę wyjaśni: Czemu ludzie tatuują sobie TWARZE znanych malarzy, zamiast np ich dzieła? WTF?
Giger to świetny temat na dziary, ale nie jego twarz:P
168463_170672429642849_3313455_n.jpg

i jeszcze kilka z Dalim, ale nie będę zaśmiecał

A NA KONIEC DEBEŚCIAK:
409720_297380183638739_2036283569_n.jpg
 
@ Barnaba



Autor prezentuje jakies tam poglady, ktorych odzwierciedleniem sa jego dziela. Jesli swiatopoglad dziaranego pokrywa siez wiecej niz jednym dzielem danego autora lepiej wtedy chlapnac sobie jego postac niz kilka jego dziel. Tak przynajmniej mi sie wydaje...
 
Też jestem zdania, że twarz często reprezentuje wszystkie dokonania danego człowieka. Jego idee, życie i twórczość.
 
Ja jestem wielkim fanem twórczości Andrzeja Leńczuka. W 2007 udało mi się zrobic jeden u niego,niesety teraz jest cięzko chory i zawiesił działalnośc. Tutaj przykładowa prca Lenia :



58083501.jpg
 
Tutaj macie innne jego prace



http://www.tattooalien.com/ALIENWEB/STRONA/lenu%20galeria%20tatuazu%204.htm
 
Nie mówię, że tatułowanie twarzy jest złe i nie rozumiem czemu ludzie to robią. Ale po pierwsze wydaje mi się, że ludzie sztuki i pióra nie koniecznie chcą być pamiętani akurat za twarz i żadko ich twarz jest rozpoznawalna i coś o nich mówia a po drugie Alan Belcher.
 
Tomasz pokaż swoje tattoo ! Tamten miecz jest zaje kur... bitsty
 
Back
Top