Tatuaże

Jeden z nich był przywołany kilka stron wcześniej.
11375963_1660286110868206_1756436170_n.jpg
 
Kto najlepiej dziara w Krakowie?

Ja bym zwrocil jeszcze uwage planujac tatuaz na tematyke. Nie ma mistrzow w wielu dziedzinach. Jeden robi swietnie portety, drugi kolory, trzeci specjalizuje sie w biomechanikach i radzilbym wybierac wlasnie pod tym wzgledem.
 
Mam Pytanie do osób posiadających tatuaże. Planuje zrobić sobie tatuaż na przedramieniu( dookoła). i zastanwaia mnie , jak były postrzegane tatuaże przy rozmowie o prace i temu podobnych sytuacjach ?
 
@Vic3k na rozmowe o pracę to idz w długiej koszuli i marynarce. Ja sam mam prawie już całe ręce wydziabane, a codziennie pracuję z dużą ilością ludzi, ale ich nie pokazuję, koszula do nadgarstka i tyle. Mimo to w robocie u mnie wiedzą, że mam tatuaże, ale nic nikomu do tego, liczy się to jak pracuję a nie jak wyglądam. Ale też uwazam, że wydziaranie sobie szyji czy dłoni których już nie zakryjesz ubiorem może być różnie postrzegane.
 
Możecie polecić jakiegoś mistrza dziarania w zachodniej Polsce? Najlepiej Wrocław, Poznań. W końcu się zdecydowałem na mój pierwszy raz i nie chciałbym trafić do jakiegoś amatora, a środowiska nie znam w ogóle. Wolałbym się nie zrazić, bo ciche plany zakładają, że to nie jednorazowy wyskok, a początek drogi.
 
Co tam sobie zaplanowałeś, jeśli można wiedzieć?
Plany mam na dwie ręce już w sumie ;), prawa idzie w symbole patyryjotyczne, góra to będzie wilk w lesie, plus fajnie wkomponowany symbol żołnierzy wyklętych, strona zewnętrzna i kruk plus symbol dywizjonu 302 od wewnątrz, przedramie, od wewnątrz będzie Husaria, obok żołnierz gromu, plus herby Polskich sił zbrojnych na przestrzeni lat :), druga ręka będzie cała w komiksach, zrobię takie jakby kartki z komiksu i będzie je oddzielaly takie białe obramówki. Do prawej muszę jeszcze wymyślić coś, żeby to ładnie złączyć w całość jakieś cieniowanie lub tym podobne.
 
Plany mam na dwie ręce już w sumie ;), prawa idzie w symbole patyryjotyczne, góra to będzie wilk w lesie, plus fajnie wkomponowany symbol żołnierzy wyklętych, strona zewnętrzna i kruk plus symbol dywizjonu 302 od wewnątrz, przedramie, od wewnątrz będzie Husaria, obok żołnierz gromu, plus herby Polskich sił zbrojnych na przestrzeni lat :), druga ręka będzie cała w komiksach, zrobię takie jakby kartki z komiksu i będzie je oddzielaly takie białe obramówki. Do prawej muszę jeszcze wymyślić coś, żeby to ładnie złączyć w całość jakieś cieniowanie lub tym podobne.

NVM :D
 
@kokaina tylko jak dorwiersz terminy u Anabiego to czapki z głów :)

To fakt. Mnie osobiscie nie chcialoby sie tyle czekac, szczegolnie ze kilka osob jeden tatuaz robilo przez 2-3 lata u niego. Ja nie widze mozliwosci zebym biegal z golymi konturami przez 2 lata i czekal na cieniowanie ;)
 
Morciu słoneczko co chciałeś mi powiedzieć dawaj :), podyskutujemy sobie :)

Przepraszam brachu, ale myślałem, że pomyliłeś się w nazwie dywizjonów. Do dziś nie wiedziałem, że istniał dywizjon 302. Człowiek uczy się całe życie
 
Back
Top