Tanio skóry nie sprzedam

b4135c3a8c5da3f4cf7fa225d2eccf44.JPG


Całkiem sprytne rozwiązanie, heheh.
 
Denis to bestia jakich malo! Obejrzalbym go w MMA np z Walusiem :D edit: oooo albo z Akopem
 
monster w chooj ;) Alexey Voevoda też daje radę ;) dwóch moich ulubionych armwrestlerów :).
hqdefault.jpg
moim ulubionym byl legenda tego sportu JOHN BRZENK.Zawsze jaraja mnie ci tacy najbardziej niepozorni(tzn niepozorni jak na te dyscypline sportu) obdarzeni nadludzka sila.
 
moim ulubionym byl legenda tego sportu JOHN BRZENK.Zawsze jaraja mnie ci tacy najbardziej niepozorni(tzn niepozorni jak na te dyscypline sportu) obdarzeni nadludzka sila.
no John to w sumie legenda armwrestlingu. w jego prime time nie było mocnych
 
moim ulubionym byl legenda tego sportu JOHN BRZENK.Zawsze jaraja mnie ci tacy najbardziej niepozorni(tzn niepozorni jak na te dyscypline sportu) obdarzeni nadludzka sila.
O kurwa, gość wygląda jakby ćwiczył ze 3 lata na siłce, a kładzie takich koksów, że głowa mała. Jebaniutki!
 
Ten Denis co orzechy rozbija to właśnie armwrestler? (nie wiem jak odmienić). I on ma takie duże łapy czy tyko na tym filmiku tak się wydaje?
 
Skoro była mowa o Brzenku i Wojewodzie, to powstał film "Pulling John".
Wojewoda zdobył w Soczi 2 złote medale w bobslejach i w tym roku ma wrócić do- jak to powiedział- swojej największej miłości, czyli armwrestlingu.

Tu porcja ode mnie:

Nemiroff kategoria open 2008 (chyba pierwsze zawody Cyplenkova po powrocie ze Strongman i 1 spotkanie z Brzenkiem)








 
moim ulubionym byl legenda tego sportu JOHN BRZENK.Zawsze jaraja mnie ci tacy najbardziej niepozorni(tzn niepozorni jak na te dyscypline sportu) obdarzeni nadludzka sila.
dla mnie też koleś jest mega kozak, ten niepozorny wygląd i nadludzka siła połączona z techniką, na tle większości innych armwrestlerów niemal zawsze wygląda jak dziadek bez szans :)
 
Back
Top