Tanio skóry nie sprzedam

i tak najlepsi są mistrzowie, którzy suną na trzypasmówce środkowym pasem 120 km/h i mają w dupie... (oczywiście prawy jest wolny większość czasu)
 
Chudzinka przy nich aż mnie to rozbawiło. A Karmowski teraz to już też nie jest ten Karmowski co kiedyś.

10885579_783174345069606_7630457055848911803_n.jpg


10906061_10203107874278503_6884047007510934385_n.jpg
 
i tak najlepsi są mistrzowie, którzy suną na trzypasmówce środkowym pasem 120 km/h i mają w dupie... (oczywiście prawy jest wolny większość czasu)
W Polsce nie ma chyba 3 pasmowej, przynajmniej się nie spotkałem. (nie liczę małych kawałków) W Niemczech natomiast się z tym nie spotykam.
@midern ten to już w ogóle imbecyl.
 
Sory, jechałem A1 Gdańsk-Bydgoszcz (w zasadzie to przed Bydgoszczą, nie pamiętam dokładniej miejscowości.) i jak dobrze pamiętam, to za długa ta 3 pasmówka nie była.
 
Powinno być, że "to give a rematch" ;-) W końcu Jones przegrał tą walkę i mógłby chcieć zatrzeć wrażenie ;-D Oczywiście pamiętam jak walka wyglądała i czemu była przerwana...
 
W Polsce nie ma chyba 3 pasmowej, przynajmniej się nie spotkałem. (nie liczę małych kawałków) W Niemczech natomiast się z tym nie spotykam.

Śląski odcinek A1 od węzła Zabrze Pólnoc do węzła Rowień ( Żory ) łącznie to około 60 km.
 


Dopiero odkryłem, a nawet dobre jest, może ktoś nie widział więc polecam, bo pewno w skórze kiedyśtam było.
 
Dla mnie to juz to cale pierdolenie o piratach drogowych staje sie nudne , ciagle pokazuja jakies nagrania z kamerek w autach i wczoraj np w polsacie w kazdych wiadomosciach przez caly dzien pokazywali dwa te same filmiki jak ktos tam wyprzedzal na ciaglej i ktos z ronda zjechal z srodkowego pasa . Jakby to kurwa nowosc byla i jedyne przypadki w Polsce gdzie ktos takie cos zrobil . Kare smierci niech dadza od razu bo ktos na ciaglej wyprzedzil he
Bo w Polsce nie ma wazniejszych problemow tylko to, ze ktos na ciaglej wyprzedzil ,czemu nie mowia np o zamiarze prywatyzacji lasow panstwowych lub innych waznych dla Polski sprawach
 
To akurat może być fake, ale znam kilku ludzi idealnie pasujących do tego profilu "nieszczęśliwie zakochanych i żałośnie o tym piszących". Wbrew pozorom gimbo-romantyków jest dość sporo :)
 
Back
Top