Tanio skóry nie sprzedam

Janek zaczyna robić noworoczne porządki z sędziami KSW!!!

10906061_915108121862949_4155180392500873535_n.jpg
 
Kobiet i dziewczyn się nie bije, ale kobiety czy dziewczyny nie biją chłopaków/facetów (ewentualnie liść, gdy zasłużyliśmy). No i oczywiście na treningu bądź w walce z drugą kobietą mogą.
 
I stały cytat Borna, który lubię: "Kobiety nie biją, a jeśli biją to znaczy, że lubią się bić i można je bić, bo prowokują ;-)"

Druga sprawa, wzięta z pyty: "Są kobiety i są szaty. Szmatę można zapierdolić. Kobiety nie. Nigdy".
 
Było?

PS: Mam jedną solówkę za sobą z babą, ale to kobieta zdecydowanie nie była, raczej szmata... dostanę bana od ludzi na cohones :(?

 
Ten kierowca trochę przesadził z reakcją, ale nazwał sprawę bardzo trafnie , she wanna be a man , aj łil trit u lajk a men, czyli zachowujesz się jak chłop, to cię tak bedę traktował.
 
Ten gosciu to Sikh i nie ma nic wspolnego z Islamem a wrecz przeciwnie,jesli chodzi o walke z ta"religia milosci" to sa naszymi sprzymierzencami.Muzulmanie swego czasu robili pogromy Sikhow. Znalem jedego naprawde wporzo goscie.
 
Ten gosciu to Sikh i nie ma nic wspolnego z Islamem a wrecz przeciwnie,jesli chodzi o walke z ta"religia milosci" to sa naszymi sprzymierzencami.Muzulmanie swego czasu robili pogromy Sikhow. Znalem jedego naprawde wporzo goscie.

+1 Do muzułmanów mają taki stosunek jak my do sowietów,do tego walą wódę/łyche wiadrami i jak trzeba to i w pedzęl dać potrafią.Pogodni i bardzo honorowi ludzie.Przynajmniej te jednostki z którymi mam/miałem coś wspólnego.
 
I just watched good pom,
you that read wrong,
you read that wrong too,
you checked to make sure
I wasn't fucking with you.
 
@maczosxxx Mnie wkurwia, gdy ktoś tak zajeżdża drogę, tym bardziej jak jest to samochód z przyczepką, czy tir (tutaj raczej tzw"martwy punkt"), ale wkurwia mnie również to, gdy ktoś mi mruga długimi jak pojebany, gdy wyprzedam, bo ja jadę 140, a on 180. Oczywiście gościa z przyczepką nic nie usprawiedliwia, bo na autostradzie takie manewry są strasznie niebezpieczne i mógłby spowodować niemały karambol.
 
Back
Top