Tanio skóry nie sprzedam

10404268_10153047138175774_1882457683887145832_n.jpg
 
Już myślałęm, że Ben to do DC pisze i to on tam młody stoi, ale to Jones...

PS: Co do policji. Dużo racji w tym co Scurvol pisze. Z resztą swoją sprawę już kiedyś opisywałem. Też były to pomówienia i "odpowiedzialność zbiorowa", której u nas brak jeśli nie chodzi o przestępczość zorganizowaną. Fakt, że policja twierdziła co twierdziła, ale sami robili tak dobre fotki, że było widać brak winy. Pewnie jakby fotek nie robili to by uwierzono jednak im ;-)
 
A najciekawsze, że JJ, mimo, że na 3 miejscu, to nawet ci z 4 i 5 mają jakies medale na szyi , Kościej, albo wyjebał, albo pod dresem schował - bo kicha. I ta mina.... :D:D:D
 
Ale ten profil Antify to akurat (mimo żenującego poziomu tej organizacji) to troll i fałszywka.
 
@Grzechu dzięki, ale czasu brak :( ja mam takie zaległości w filmach że głowa mała ostatnio dopiero znalazłem czas zeby zobaczyć wilka z wall street :/
 
Ale na emeryturę już możesz sobie nagrania kolekcjonować ;)
jak będzie emerytura to z pewnością technologia tak się zmieni że nikt nie będzie pamiętał po co były te divixy :) u mnie do dziś lezą w szafie setki płyt z wypalonymi filmami, z całości może 2-3 filmy zobaczyłem drugi raz po wypaleniu :)
 
Back
Top