Tanio skóry nie sprzedam

Dla mnie Griffin to fenomen. Szczerze mówiąc to nawet LeBron nie zrobił na mnie takiego wrażenia gdy przychodził do NBA.




Tzn że nie kminisz koszykówki, jego offense jest mocno ograniczony.








No tak, oglądałem na razie może ze 2 mecze Clippersów i wydawało mi się, że Blake jest biały :D Zonk. Ma jasną karnację jak na murzyna :)


Ani nie jest biały ani czarny. Jest bi-racial czy jak to oni okreslają, czarny ojciec (ex zawodnik koszykarski oraz lekko atleta w NCAA) oraz biała ruda matka. Dlatego też jest biały a ma włosy jak był czarnoskóry.
 
nie wiem czy było kiedyś:







dowód, że ludzie za pieniądze zrobią wszystko ;D



jak ktoś oglądał American Pie 3 to wie co to Ipecac :)
 
Griffin jest dobry, dopiero zaczyna w NBA i mysle, ze przed nim jest duza kariera.



A co do Gordona - to co robil w meczu z Lakersami, poezja :D (jakby co, to tylko czasem ogladam NBA i za bardzo sie nie znam, ale cos tam wiem :D)
 
A co mu będzie gówniarz kozakował :D Ależ Ameryka lubi poniżać za pieniądze :)


Dla Ciebie zostac nieco oklepanym na sparingu przez kogos lepszego to ponizanie?



Nie wiem jak Ty, ale ja bym za seminarium z Wandem zaplacil pieniadze.
 
Napisałem 'stworzyli' bo to udawane było. :-) Sądzisz, że typek by był w stanie wstać i uciec? A prawdziwi 'rozbójnicy' by dopiero po jakiś 5 sekundach zaczęli go gonić? :-)
 
Napisałem 'stworzyli' bo to udawane było.
aaaa, ok.
Obczaj sobie filmiki z ustawek kiboli. Tam czasem po jednym sie i 20 przebiegnie, a "typek" wstanie, otrzepie sie i pobiegnie dalej...
 
No tak, ale gdyby go na serio napierdalali, to by chyba cały czas go orali, że nie byłby w stanie od nich uciec.. :-) Edit: Tak w ogóle, to było trzech na dwóch, ale tego nie widać. xD
 
Zelboys06 - Ale to było odnośnie kolesia co wymiotuje a nie odnośnie Wanda ^^ Stary ja sam nie wiem ile dałbym za to żeby dostać od niego takiego liścia xD
 
Zelboys06 - Ale to było odnośnie kolesia co wymiotuje a nie odnośnie Wanda ^^ Stary ja sam nie wiem ile dałbym za to żeby dostać od niego takiego liścia xD


No tak zrozumialem, bo w jednym akapicie wszystko.



Lisc od Wanda to nobilitacja xD
 
Back
Top