Tanio skóry nie sprzedam

Haha ale zajebista ta żaba :D Mistrzowska ucieczka z dźwigni na nogę a potem z duszenia :D I te ruchy! Może to jeden z Gracie zamieniony przez Babe Danę za to że nie chciał występować w UFC :D
 
heheh, księdza chłopaczek jak uciekł:D







ale mimo wszystko było to raczej żałosne i nieudolne ;]
 
ludzie to jednak są debile... nie wiem co jest takiego fajnego w poniżaniu drugiego człowieka i jeszcze wrzuca to na YT
 
Mi też za bardzo się to nie podoba, jakbym był księdzem to bym chyba typowi wyjebał.. (ale to tylko ja - ksiądz bardzo dobrze zareagował). :)
 
No zachowanie typka pozostawia wiele do życzenia tym bardziej mógł te epitety rzucać przed albo nie wiem po ale nie w trakcie modlityw ;/ Tylko ta reakcja ministrantów . . .;p
 
Nie ma to jak rycie beretu od najmłodszych lat :D Mina dzieciaka bezcenna.







A ten cały dress to nawet nie zabłysnął...
 
Lucifer oO z tym ryciem beretu pomyslałem dokładnie to samo ;p Doubstep to jeden z wielu elektornicznych gatunków, który mi się ani trochę nie podoba ;p O dziwo właśnie jest ich więcej niż tych, które lubie :P



EDIT: to byłoby lepsze imo :P większe pole do popisy jesli chodzi o ruch sceniczny :D



 
Widziałem już tego młodziaka jakiś czas temu :P dopóki tata nie zacznie częstować go blancikiem czilując się przy muzyce będzie spoko ale chyba mu to jednak nie grozi :)
 
Kwintesencja japońskiego mma: mistrz wagi ciężkiej, hard gay, grubasek z irokezem i niebieski turtles ninja razem na scenie
 
Sorry za post pod postem ale nie wiem dlaczego nie mam opcji edit lol xD

Ostatni typek prosi się o własnego gifa xDDD
 
Back
Top