Tanio skóry nie sprzedam









Jędker realista za czasów Wwo teraz ma Monopol i " mega luzik i arbuzik" wtf a klipie jest Majdan, Iwan i Antek Chmielewski
 
Co do Jędkera:
Szczerze, pierdolę mydlaną operę
Szczerze, na dole nie znaczy być zerem
Przyjdzie dzień gdy medialne dziwki wymiękną
Powrót do korzeni, pętla, sedno
Jedno jeszcze chciałem dodać
Wiśniewscy rapu możecie się pakować
Karierę, sprzedajność, prywatność zachować
Odrzucam medialność, nie dam się sprowokować

oraz cała nuta Afisz - http://zapalek.wrzuta.pl/audio/37LhXR1odRg/wwo_-_afisz

ludzie potrafią się diametralnie zmienić...
 
kula? dobre rapsy od tyyyylu lat.



a tak szczerze - skad sie tacy ludzie biora, tego nie rozumiem...
 
Griffin zajebisty debiutant. Coś czuje, że nie pogra w Clippersach za długo :) To taki biały LBJ. Wielka kariera się przed nim szykuje.
 
"Griffin zajebisty debiutant. Coś czuje, że nie pogra w Clippersach za długo :) To taki biały LBJ. Wielka kariera się przed nim szykuje."



Nie żebym robił z siebie jakiegoś eksperta. Ale wydaje mi się że przy dobrych wiatrach Gryffin może zostać w "Gorszej części LA" do końca kariery. Napewno zostanie następne 3 sezony, bo ma standardowy kontrakt debiutanta 2 + 2, gdzie opcja przedłużenia należy do zespołu. Zresztą Clippers ma bardzo perspektywniczny skład, Gordon to już w tej chwili jedna z gwiazd tej ligi a mam do tego utalentowanych Aminu, D.Jordana czy nawet Bledsoe.



edit: sry za offtop xd.
 
W tym dziale nie ma OT;)


Mega kot. Na Koszu się nie znam ale... moc. Takie akcje odchodziły jak zasiadłem za padem NBA Street Vol. 2 na szanownej PS2;)
 
Ale wydaje mi się że przy dobrych wiatrach Gryffin może zostać w "Gorszej części LA" do końca kariery


przy jakich? :)



Nie zyczmy tego chlopakowi, Clippersi maja perspektywicznych zawodnikow ale nie po raz pierwszy i zawsze konczylo sie tak samo...na ich sprzedawaniu/wymienianiu.



To dobry zespol dla debiutanta, ktory moze siebie wypromowac i wyrobic swoja pozycje i nazwisko, wiec przyszlosci Griffina z tym klubem raczej bym nie wiazal.
 
Tak naprawdę Clippers nigdy nie miało takiego zawodnika jak Gryfin. Blake to atletyczny fenomen, pod tym względem jedyni zawodnicy którzy się z nim mogą mierzyć to Howard i LeBron. Dodatkowo Blake gra bez jakiegokolwiek respektu dla starych gwiazd, dla nie których to wygląda na chamstwo ale dla mnie to dobra cecha dla gracza który ma być liderem zespołu. Blake ma bardzo pozytywny wpływ na reszte zespołu DeAndre Jordan jak nie wielu 7-footerów używa głowy do gry, Baronowi wreście zachciało się biegać, no a gordon to genialne wsparcie samo w sobie. Skończyły się czasy kiedy kibicowanie Clippersom to był wstyd, nie ma już debilnych rzutów przez ręce w clutch time, nie ma gubienia wysokich na pickach, a Blake to bestia. Teraz każdy chce być Clippersem :).
 
LeBron juz pokazal ze nawet z najslapszego zespolu ligi mozna zrobic liczaca sie ekipe w stawce, niestety pokazal tez jak trudno jest zwiazac sie na dluzej z takim zespolem. Slyszac co chwile ze, miejsce nastepcy Jordana powinno byc gdzies indziej...



Moim zdaniem podobnie bedzie z Blakem...niestety albo stety.
 
Specyfika wymian i transferów w NBA jest wyjątkowa... zaraz coś sklecę żeby to opisać. ALbo i nie :).
 
Blake? Niech najpier nauczy sie grać przeciw twardej obronie. Wczoraj z Huston został kompletnie zatrzymany przez Chucka Heyesa. Daleka droga dla niego.
 
wczoraj z Houston mecz mu nie wyszedl, ale ostatnim razem taki slaby wystep zanotowal 22 mecze temu z LAL...
 
Griffin zajebisty debiutant. Coś czuje, że nie pogra w Clippersach za długo :) To taki biały LBJ. Wielka kariera się przed nim szykuje.


Griffin nie jest bialy.



A ja czuje, ze pogra nieco w Clippersach. Nie wiem, na ile panowie siedzicie w klimatach NBA, ale Clippersi maja, jak to Amerykanie mowia, dobre mlode jadro (w sensie nucleus a nie testicle of course). Mowienie o nim, ze dlugo nie pogra, bo to Clippersi, to tak jakby mowic ze 2 lata temu, ze Durant nie pogra dlugo z Zombie Sonics, a teraz jak to wyglada kazdy widzi ;)



Inna sprawa, ze Clippersi maja bodajze najgorszego wlasciciela w lidze...
 
Dla mnie Griffin to fenomen. Szczerze mówiąc to nawet LeBron nie zrobił na mnie takiego wrażenia gdy przychodził do NBA.
 
No tak, oglądałem na razie może ze 2 mecze Clippersów i wydawało mi się, że Blake jest biały :D Zonk. Ma jasną karnację jak na murzyna :)



btw. oglądam ten filmik 3 raz i przypomniało mi się jak widziałem trening skoczka w wzwyż (Stefana Holma). Ciekawe jak koszykarze by skakli po takim treningu :)



 
Z jaką łatwością on to przeskakuje, niemasowite !!



I ma do tego chyba 180cm wzrostu to już w ogóle !
 
Back
Top