Tanio skóry nie sprzedam

To jest straszne. Nie obejrzałem do końca, bo szkoda mi na to marnować czasu, ale patola straszna.



Ja w niedzielę jadąc późno busem widziałem i słyszałem, jak gdzieś z tyłu dwóch najebanych bejów zaczęło rzucać bluzgami wszelkiego typu, bo nie wiedzieli, że przeniesiono przystanek z 200m dalej. Kierowca był ogarnięty, to wstał, podszedł, spytał: "czy mają kurwa jakiś problem" tonem odpowiednio ostrym. Odpowiedź w stylu: "Przepraszamy Proszę Pana, ale skąd mogliśmy wiedzieć, kiedyś przystanek był wcześniej" była najmilszą jaką słyszałem od dawna. No śmiechłem i popędziłem w stronę szczęścia. :-)
 
@tsub, a to przypadkiem nei było tak że po prostu przestraszyli się prawilnego hewiłejta w tym autobusie ? :P
 
Ja byłem ubrany elegancko, jechałem na kulturalne spotkanie i nie w głowie były mi zadymy. :-) Kierowca w sumie taki szczur, ale w takich sytuacjach stanowczość i pewność siebie ma kluczowe znaczenie.
 
Nie wierze w to co obejrzalem przed chwila. Ten dresik bedzie w nastepnym tancu z gwiazdami. Gosc jest mistrzem. Oddaj buta bo na psiarnie zadzwonie :D.
 
Szkoda ludzi w autobusie, a wyzywania na tle rasowym czy pochodzenia są żenadą ale czego się spodziewac po fagasie bez bica i piwem. Dzwonienie na "psiarnie" najlepszym wyjściem z sytuacji.
 
529699_328085080590555_1088252056_n.jpg
 
"Od mameda to się odczepcie bo chłop chodzi do Polskiego kościoła razem z całą rodziną i jest spoko gościem i nie propaganduje islamu bo tak był by skończony aslambka nigdy nie widziałem aby propagandował ... POLSKA DLA POLAKóW.!!"



Komentarze na WP pod tematem dotyczacym Saidova bija na glowe wszystko co udalo sie zebrac w Skorze przez te wszystkie lata :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=_s1ptmAz7yE Panowie w tej reklamie to jest ta ring girl z KSW? Dzisiaj pierwszy raz przyczaiłem. Kinga Kujawska więc nazwisko się zgadza :D
 
Dopiero teraz zauważyłem, że dodało mi samą reklame bez mojego wpisu. Chodziło mi o to czy w tej reklamie gra ring girl z KSW?
 
Fresh ten Dikul podobno podniósł 460 w martwym i wielu mówi ze to oszust. Ja tam nie mam zdania na jego temat, jeśli jego wyczyny są prawdziwe to jest najsilniejszym człowiekiem któy kiedykolwiek żył.
 
Ciezkie sa czasem poworty do domu :)



https://www.youtube.com/watch?v=U9-5nrtShWM
 
Back
Top