Tanio skóry nie sprzedam

Ktos ostatnio wrzucal tutaj linka do filmiku z kolesiem pytajacym laski czy pojda z nim do lozka, tutaj wersja z laska pytajaca o to samo :)



https://www.youtube.com/watch?v=C2I28b_PxKU
 
znamy już taktykę Silvy na Diaza: będzie próbował trafić go z dyńki :D



a oto świetny sparingpartner / trener tej techniki - ktoś poznaje?



1897741_10152336726270886_7554675395793498496_n.jpg
 
Ten post nie pasuje mi ani do newsów, ani do skóry, ani do hyde :O



Porównanie formy Kamila teraz (08.2014) oraz kolejne zdjęcie z 03.2013. Półtora roku minęło, różnego rodzaju obozy i wjazdy na hejterów były, a jedyne co się zmienilo to: krótsze włosy + broda. Nie oceniam zmiany kondycji i wyrzymałości, bo po zdjeciach tego zobaczyć się nie da.







ncrjlzdtvbpnuinweregphtrjrhichmaddgttpnfrwusuyyyydwxrptfjaatrurooojrbtcpdyotnaxksjjzkpiojbktouowfgefphwebhusaasicpailsdygviaiiaj




ratmhzzgwaxambrauaencdgupoohcflxamqkbcshpeulmbbtcfwyebdnuzwslserpazakhzshwxyjuiomuexjmtzjdpcfawxacwmbbivferhdedzqigqngicgarhrxmh
 
MMA to nie kulturystyka, nie ocenialbym formy Kamila po zdjeciu na wdechu z wciągnietym brzuchem. Faktycznie roznicy w tych zdjeciach zbytniej nie ma, ciekawe czy w umiejtenosciach cos poszlo do przodu bo o sznsie rozwoju jaką otrzymal Kamil wielu utalentowanych moze tylko pomarzyc.



BTW bonus jak wciagnie powietrze i się napnie to tez wyglada na bestię :)



10341480_756741811044897_7790032721391046618_n.jpg
 
Faktycznie roznicy w tych zdjeciach zbytniej nie ma, ciekawe czy w umiejtenosciach cos poszlo do przodu bo o sznsie rozwoju jaką otrzymal Kamil wielu utalentowanych moze tylko pomarzyc.


Wiedizałem, że będą takie komentarze, a więc specjanie dopisałem, że kondycji, wytrzymałości i innych tego typu aspektów nie oceniam, bo przez zdjecia to po prostu nie ma sensu, tego się nie da pokazać :)
 
Wiedizałem, że będą takie komentarze, a więc specjanie dopisałem, że kondycji, wytrzymałości i innych tego typu aspektów nie oceniam, bo przez zdjecia to po prostu nie ma sensu, tego się nie da pokazać :)


ale ja Ci nic nie zarzucam, wrecz popieram :) stwierdzam natomaist ze Kamil ma zyciowa szanse o jakiej inni mogą tylko marzyc, bo kto z polskich mlodych fighterow nie chcialby trenowac pol roku w takim obozie z takimi zawodnikami - pewno wszyscy lacznie z tymi topowymi (moze poza Mamedem). Wiekszosc pasjonatow mma jedynie co moze miec z Alim to zdjecie z autografem a z relacji Walusia wynika ze calkime dobrze sie zakumplowali - pomyslec tylko ze jak Kamil zwracal sie o pomoc na forum to wiekszosc twierdzila ze najpierw musi potrenowac kilka lat, cos osiganac, pokazac sie z dobrej strony zeby zaczac myslec o sponsoringu wyjazdu na oboz do Aliego. Okazalo sie ze bez spelnienia zadnego z tych warunkow marzenia sie spelniaja :)
 
No właśnie. Ja już też kiedyś o tym pisałem. Moze i nie lubię jego jako zawodnika, może i nie przepadam za wywiadami z nim itd, jednak musze przyznać, zazdroszczę mu. Tak. Zazdroszczę mu. Kontakty z Alim, Gregiem i innymi, częste długie wyjazdy i spotkania. Nie mam pojecia, jak to sie zaczęło, jednak to cały czas kwitnie. Tak jak mówisz, kto by nie chciał mieć takich znajomości i takich "wycieczek" za ocean? Dla mnie to jak sen. Nie wiem, czy Kamil coś z tego wyniesie, jednak jedno jest pewne - ma możliwości, których nie mają inni. MMA jest jego pasją, niech korzysta, tego mu życzę.
 
nie no, troche fatu spadlo, ale nie ma rewelacji. zreszta, ciezko oceniac zdjecia ktore sa pod innym swiatlem, cienie potrafia zdzialac cuda... :)
 
On powinien cykl zrobic albo poprosic Aliego o pomoc :D z tego co sie orientuje to KSW nie przperowadza zadnych badan na doping :D
 
Niby słaby pomysł, a jednak miałem ubaw widzą reakcję ludzi :)



https://www.youtube.com/watch?v=UW7W9sV0ak0&list=UUUQYeJ6D3qDlQkMboh-8-xw
 
rozbawiło mnie to :)



https://www.facebook.com/photo.php?v=505975542866760&set=vb.463898117074503&type=2&theater
 
Przebiłem wróżkę Fifi :D



/topic/marcin-tybura-zawalczy-z-damianem-grabowskim-o-mistrzostwo-wagi-ciezkiej-na-m-1-challenge-50



DOQhD2X.png
 
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140819%2FBYDGOSZCZ01%2F140819054



Patrzcie co mi się zaległo w ukochanej Bydgoszczy, jakieś takie "pewne części rowerowe"
 
23w5hd4.png




Waluś ma w dalszym ciągu dość specyficzne podejśćie do krytyki jego osoby. Widać po takich tekstach że jednak bierze to mocno do siebie i nie do końca chyba sobie z tym radzi.
 
No psychiki mistrza to on nie ma. Ale sam takimi tekstami nakręca ludzi jeszcze bardziej. Wydaje mi się, że gdyby podchodził z większym dystansem do siebie i anonimowych ludzików z internetu to już dawno znudziłoby im się jechanie po Walusiu. A tak pokazuje, że jest na tym samym poziomie co oni.
 
No psychiki mistrza to on nie ma. Ale sam takimi tekstami nakręca ludzi jeszcze bardziej. Wydaje mi się, że gdyby podchodził z większym dystansem do siebie i anonimowych ludzików z internetu to już dawno znudziłoby im się jechanie po Walusiu. A tak pokazuje, że jest na tym samym poziomie co oni.


chyba że to celowe zagrywki dla zbudowania wiekszego zainteresowania wsrod najmlodszych fanow, ktora godzinę on tam ma w USA ze siedzi teraz na FB ? moze to jednak ktos z Polski w jego imieniu prowadzi ten FP i mocno wczuwa sie w role :)



nie wazne, postepy "kulturystyczne" Walusia mnie srednio interesuja ale formy w ringu jestem nawet ciekaw bo po tak dlugim okresie przygotowawczym w USA, zwlaszcza u Grega, cos powinno być widac.
 
Waluś to naturalny LHW, może się rzeźbić w nieskończoność, jedyne co to da to coraz gorsze cardio.
 
Ciekawe, czy nasze ostatnie komentarze na Cohones również miały jakiś wpływ na zamieszczenie tamtego posta.
 
Kaczka na forum ma bana to na FB sie udziela i taki filmik wrzucil pod zdjeciem Walusia:



https://www.youtube.com/watch?v=zGe3eHGuaiU







BTW czy on po powrocie z bana nie ma miec avatara z Walusiem przypdakiem ? :)
 
kurwa nie moge sie doczekac agresywnego Kamila Walusia
Dla takich frajerow jak Ty jak przekroczysz bramy piekiel gdzie beda cie smalic zywymm ogniem za bycie pizda w normalnym swiecie. Bez zasad wychowany gowniarz I szczeniak mysli ze mu wszystko wolno, nabiera respectu dopiero gdy z gry w rzeczywistosc zamienia sie jego dobro. <br data-reactid=".kp.1:3:1:$comment673742186042954_673759012707938:0.0.$right.0.$left.0.0.1:$comment-body.0.$end:0:$1:0" />
Zwane imunitetem internetowym. Powiadam wam beda was liczne groby! !!!!!!!!
KAMILU CO Z TOBA
 
Back
Top