Tanio skóry nie sprzedam

T3gpSaw.gif




Szwedzi muszą poćwiczyć gimnastyke. :)
 
Ej ej ej, ustawiłem to na gifa kilka sekund, zanim to wstawiłeś :P (jeśli za wysoki, to prosiłbym kogoś o zmniejszenie).
 
Ja widzę. Dobrze, że na forum nie ma reputacji i minusowania/plusowania postów. Tyle byłoby ludzkich dramatów :-)
 
Ta Chodakowska moglaby sobie darowac te wrzutki, bo na tle dziewczyn z zagranicy ktore wcale nie utrzymuja sie z fitnessu wypada tak slabo, ze az przykro patrzec. Lekki zarys miesni brzucha w dobrym swietle to jeszcze nie jest forma.
 
To tak jakby zaowdnicy MMA mieli sobie odpuscic walki bo "chlopaki z zagranicy" walcza duzo lepiej :). Jej prywatna sprawa co robi, zbudowala sobie niezly fanbase i im sie to podoba.
 
http://geektyrant.com/news/2012/6/11/the-adventures-of-tintin-and-the-horrific-world-of-hp-lovecr.html



Jak ktoś lubi Lovecrafta.
 
Ale nie ma okładki z The case of Charles Dexter Ward. Wyobrażam sobie to tak, że TinTin patrzy na obraz nad kominkiem, a na obrazie perfekcyjna kopia TinTina.
 
Brzmi dobrze, ja natomiast widzę "Kolor z innego wszechświata" jako TinTina stojącego w panice nad rozsypującym się przy nieco fioletowej poświacie swym mentorze.
 
Widziałem tę walkę. Born jednak ma 100 % racji. Mały może obskoczyć wielkiego!


(gdy ten wielki jest pijany i robi sobie żarty z walki :-))
 
Back
Top