Tanio skóry nie sprzedam

logan to chyba czarny jest bo sie spina jak murzyn na dzwiek slowa murzyn. cenzura kurwa na cohones, ja pierdole...
 
Panowie. Ale muszę zabrać Logana pod skrzydło ochronne bo dobryskun chyba nie doczytał. Logan nie wywalił mojego wpisu dlatego, że było tam słowo: "murzyn". Widziałem już wpisy gdzie padały już słowa typu: "czarnuch" i nikt tego nie usuwał. Więc zluzować zwieracze. Do cenzury jeszcze daleko.
 
Tu nie chodziło o nazwanie Mejłedera murzynem, jeżeli ktoś tak sądzi to jest debilem, nie umiem nazwać tego inaczej. W odniesieniu do wklejonego gifa Andrzej napisał "fajna podstawka w murzyna, kupię taką w castoramie" czy jakoś tak. Ładnie to wyjaśnił wiewiur. Nie mam zamiaru więcej się tłumaczyć i w kilku moich poprzednich postach wyjaśniłem kwestię dostatecznie. Jak ktoś chce podyskutować na temat cenzury i wolności słowa to zapraszam najpierw do regulaminu, a potem na priv do Defthomasa.
 
Niektóre teksty tutaj mnie bawią. Co do słowa "Murzyn" jak dla mnie to również nie jest rasistowskie, ale nie mam wśród swoich znajomych murzynów i nie rozmawiam z nimi, a gdybym nawet rozmawiał, to i tak w oczy nie nazwałbym go "Murzynem", bo nie wiem czy się nie obrazi. No chyba, żeby był to mój dobry kolega.



E: Andrzeju, ja tak średnio, bo ostatnio w robocie tak się opaliłem, że muszę spać na brzuchu :(
 
Tu nie chodziło o nazwanie Mejłedera murzynem, jeżeli ktoś tak sądzi to jest debilem, nie umiem nazwać tego inaczej.


Jezeli nie potrafisz tego inaczej nazwac, swiadczy to tylko o Twoim ubogim slownictwie. Mozna na to cos poradzic. Na przyklad wiecej czytac.



Nie chce dostac bana. Czy jest jakies okreslenie, ktore mozna uzywac na tym forum, a nie bedzie rasistowskie? Chialem napisac, ze nic nie mam do Murzynow, ale sie teraz boje, ze stapam po cienkim lodzie...
 
jak już skończyliście offtop jak nazwać czarnego



0_1_56389_Wpadka_w_odziezowym_przez_daga88.jpg
 
Recpect ujął to bardzo delikatnie. Faktem jest, że być może powinien zachować to dla siebie.
 
Moral jest chyba taki: nie pij zywca bo zostaniesz karlem,zagrasz w Gwiezdnych Wojnach i bedziesz walil colombiane na sniadanie :)
 
respect zapraszam za 2 dni
Nie wiem co takiego zrobił Respect, bo chyba nie zdążyłem przeczytać przed skasowaniem, ale powiem czemu gryzłem się w język i nic nie pisałem w tym temacie.
Siła argumentu nie wygra z siłą pistoletu.
Dziękuje, dobranoc.
 
napisał prawdę tj że czarni ekhm dość specyficznie pachną...


i tu ma racje ... Kiedyś wyrwałem pewną laskę z kolorem skóry przypominającym węgiel... Ale po bliższym kontakcie(taniec) wyczułem zapach który zaślepił reszte jej argumentów... ble nigdy więcej chyba że nad wodą :D
 
https://www.youtube.com/watch?v=RbDPA91Sp4M



no dobra, wpadłem w konsternacje, oglądnijcie to będziecie wiedzieć o czym mówię :D
 
Back
Top