Tanio skóry nie sprzedam

"Były dyktator Panamy • Manuel Noriega • pozwał firmę Activision. Generałowi nie spodobał się sposób, w jaki przedstawiony została jego postać w grze Call of Duty: Black Ops II."



http://www.benchmark.pl/aktualnosci/activision-pozwane-panama-dyktator-noriega.html
 
@Karton, ja tam lubię tę wersję :-)



Ostatnio oglądam dokumenty Dudesons i jestem zdania, że DUDESONS > JACKASS!



https://www.youtube.com/watch?v=rqHqnqc2dxo&list=UUuAcfy-GKYd1SPj8iEtA3Zw
 
"Przyjęcia weselne w McDonald • s są tak popularne, że amerykański fast food wprowadził w Hongkongu specjalną ofertę dla par."

Źródło: http://www.polska-azja.pl/2014/07/16/hongkong-gdzie-urzadzic-wesele-w-mcdonalds-2/


Picture_1.png
hongkong-gdzie-urzadzic-wesele-w-mcdonalds-2
 
Chmura, +1.



Co Wam te tunele przeszkadzają? Nie rozumiem kompletnie. Sam mam w planach 5mm w uszach, kalafiorów się nie mogę dorobić, to chociaż takie ustrojstwo będę dumnie nosił. :-)
 
@Szady



:-)



Fajnie by wyglądało odboczne jedzenie hotdogów przez tego "gościa"







Swoją drogą od razu bym go kopał jakbym go spotkał na ulicy. Wyjątkowa głupota.
 
Nie rozumiem agresji. Mi po zobaczeniu tego zdjęcia automatycznie skoczyła samoocena o 100 punktów. To jest tak jak z oglądaniem "Warsaw Shore" - robi się to głównie po to, by się dowartościować (często nieświadomie).
 
Ja mam 10 mm tunele w uszach, ale takiego czegos co ten gosciu bym sobie w zyciu nie zrobił na ryju, tunele są spoko ale normalnej wielkosci i w uszach.
 
kur.wa na forum mma typy z ,, tunelami ''siedza ja pierdole , nie dość żę społeczniaków tu pełno to jeszcze jakieś wynalazki z ,, tunelami ''
 
@Szady



Wytłumaczę Ci agresję. Nie wierze, że te tunele spowodowane są względem gustu tego jegomościa. Ich wielkość i umiejscowienie (jak i również fakt robienia sobie dumnych fotek) wskazuje na chęć zaimponowania (w wyjątkowo głupi sposób) innym ludziom. Jeżeli ludzkość będzie tolerować pewne zachowania to dla naszych dzieci takie zachowania staną się normalne i nie będą one potrafiły rozpoznać granicy między dobrym/mądrym a złym/głupim. Nie chce żyć w świecie ludzi, którzy popisują się głupotą. Nie podoba mje się to. Poza tym twierdzę, że jeśli gość jest na tyle odważny, żeby robić sobie tunele w twarzy, to powinien też stawić czoła innym niedogodnościom, jak np. ludzie tacy jak ja, którzy są mu nieprzychylni.
 
@midern, ziomeczek z roku ode mnie zaliczył zgon na jakiejś imprezie to mu kłódkę właśnie założyli i zrobili zdjęcie jego telefonem i wrzucili na fb z notką któa wyglądałą mniej więcej tak "ktoś tu będzie potrzebował jutro piły" - jedna lekcja z tej sytuacji, nie robić sobie tuneli, a jak już masz to nie upijaj się do nieprzytomności :P
 
Dla mnie tunele ( chyba że sa na prawdę malutkie - chociaż też wcale nie chwytam tego fenomenu u facetów ) , piercing w róznych dziwnych miejscach , rurki po prostu mnie irytują, może dlatego że prawie przez całe życie nie miałem stycznosci z podobnymi ludzmi . W pierwszym roku technikum chodziłem z kolesiem , który potem wystepował w rozmowach w toku ( Filip Zagórski możecie sobie obczaic na necie ) , a teraz ogólnie przebiera się za kobiete , jest chyba pedziem itd itp ( wyjebali go pod koniec roku bo z takim drugim kolesiem wypilii po całym jabolu na głowę na przerwie i porzygali się w sali - haha najlepsze jest to , że jebało rzygami na całą sale a nauczycielka dopiero zjarzyła się , jak ten Filip chciał pobiec do kibla rzygac , niestety nie dobiegł - zerzygał się na korytarzu
lol.gif
) . Więc ogólnie nie miałem styczności z takimi ludzmi, a przez tego Filipa bede miał chyba uraz do takich ludzi do końca życia , bo jak widzę na fb z jakimi ludzmi się zadaje i jak wstawia fotki gdzie całuję kolesi to mnie lekka kurwica trafia, chociaż jestem tolerancyjny co do homoseksualistów , jednak nie z tunelami wielkości orzecha włoskiego i wykolczykowanych w róznych dziwnych miejscach ...
 
jaki ninja ja pierdole :D







@kumpel1908



a co ma panie MMA do tunela w uchu? co jedno drugie wyklucza? chyba ze uważasz ze MMA jest zarezerwowane dla ściętych pod wojskowy wzór karków z siłowni w dresach, a tunele to wyłącznie atrubut brudasa w przetłuszczonych włochach ale jesli tak sądzisz to jestes pierdolonym idiotą stary :D
 
Dla mnie wszystkie te kolczyki czy tunele pachną chujem, szpeci to masakra, a dupeczki fajne jak to sciagna i kurwa ta dziura następna do pchania wisi to już totalnie brzydko wygląda
 
Back
Top