Tanio skóry nie sprzedam

Czemu Dana się tak wkurzył? Bo widziałem na gali, że od razu zaczał opieprzać Rogana, a to przecież było żartem puszczone. Wiadomo, że nie zrobią walki baba vs facet.
 
Ten gościu chyba nie wie co robi. Gdyby wleciał do wody, to porozrywał by go ten aligator żywcem.
 
Ten filmik z aligatorem widziałem już jakiś czas temu , ale ten to mieszanie angielskiego z polskim przez faceta koło 40 - dziestki jest nie do znudzenia :-)
 
A tak Piszczek, którego walki nie widziałem nigdy, a którego nazywa się tutaj freakiem, zdobywa fanów (przynajmniej na FB :D)



qthcxsvjyvtkkrnkoozxgvbcyjisvihveltxlxqjqfgdxbrbgyxpiizvrfdnkcnqnxfzypzqxqhboyexsglxlsmwlyffudznrpqavsdqzgrsaygsafudqqfvljnaktwu
 
Hejterzy, już nawet bycie grubym ludziom przeszkadza. Co komu do tego jak gruby chce być? Wszyscy muszą być fit? :-)
 
takie czasy, wszyscy chca byc fit, rozpierdala mnie to ostatnio troche, wszyscy szukaja porad i czegokolwiek zeby 'poczuc' sie przynajmniej jak fit. nie umiem wytlumaczyc tego stanu, ale sa tacy ludzie - otyli, nie chce im sie tak naprawde, ale pierdola co to nie oni i czego to oni nie zrobia - juz od paru lat. druga strona medalu na FB pisal o tym ciekawie. :)
 
exactly!



z tym, ze ja zawsze sobie wkrecam - gdyby nie grube i brzydkie dupaki to nie doceniano by az tak piekna tych bardziej sympatycznych dla oka. :)
 
Back
Top