Tanio skóry nie sprzedam

Nie o to mi chodzi i nikogo nie bronie herrflick, tylko skąd wiesz że np ten delikwent nie zaatakował przed nagrywaniem policjantów?



Po prostu nie widzimy całego zdarzenia o to mi chodzi.
 
Mnie ten kolezka nie interesuje.Chcialem tylko wiedziec jakie przeslanki kieruja Puczim ze nazwal ich malpami i brudasami.
 
Klną, wrzeszczą, obrażają i jeden z nich się szarpie.
@Tomasz przecież napisałem, że nic nie mam do normalnych czarnych ludzi :(
 
Panowie, proszę zaprzestać takich rasistowskich komentarzy. Serio, chill. Każdy kto był dłużej za granicą wie jakie są problemy multi-kulti, ale da się to w normalniejszych słowach napisać, nie obrażając przy tym całej rasy/narodu.
 
god_damn_right_breaking_bad.gif
 
@Puczi: na ta konkretna sytuacje te epitety zupelnie niepotrzebne. Koles (bardziej jego kolega) sie denerwuje bo go zwija policja. Policja sie denerwuje bo jeden kolo sam nie wie czy chce sie wyrywac czy nie, drugi za to wrzeszczy, nie wiadomo co zrobi jeszcze.



Co w tym dziwnego? Malo to u nas takich? przeciez to nie problem multi kulti, przynajmniej nie ten filmik...
 
@Dzihados - ogólnie chodzi mi o to, że gdyby byli biali, to też bym ich nazwał brudasami. Ale faktycznie zbytnio uogólniłem, być może przez to, że w komentarzach lamentują tylko czarni, a nikt biały się nie odzywa.
Uważam, że w takich sytuacjach trzeba się zachować spokojnie i spróbować wyjaśnić. Szarpanie się, wrzaski i przeklinanie tylko szkodzi - dlatego mnie to mocno zirytowało.
 
https://www.youtube.com/watch?v=bnB4yuHt_F4



Byłem z kumplem w Forcie VIII Twierdzy Toruń. Póki co trochę słabą latarkę miałem doczepioną do aparatu, ale wkrótce mam zamiar zakupić lampę ledową i powinno to wyglądać lepiej także gorąco zachęcam do subskrybowania jeżeli kogoś takie rzeczy interesują ;)
 
Kiedy ja wklejac video z UK to przeczytalem dyskusja pozniej Wasza. Nikt z swiadkowie nie zostal aresztowany. Moge dodac , takie raekcja przyjacielow o ciemna karnacji, to normalne zjawisko tam. Przy okazji, w Wasz kraju, Policja jest skuteczna niz w moj.
 
Zbieżność ksywek przypadkowa ?
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/10519693_561491363963214_2082742465534473468_o.png

:-)
 
Imponujące, bo na pewno byli so explosive and so dynamic.
Herrflick, teraz już przyznasz, że brudne małpy? ;)
 
2 pozytywy.



- kobiety nie ruszyli.(nie liczac zaczepki)



- szli 1 vs 1. Nie wiem czy honorowo czy z glupoty...
 
Back
Top