Tanio skóry nie sprzedam

,,Wyglada jak informatyk na wakacjach all inclusive. ,,


Hehehe :-)


A jeszcze propo zdjecia Hendricksa , to ta laska z tyłu wyglada jak Miesha Tate
 
@TYTUS, w tamtym poście właśnie mi chodizło o trolla i był to filmik który wstawił @PIotrek :) Filmik chyba nadal jest, ale w Hyde Parku to wstawiałem.
 
10514001_1441626086108328_55239729_n.jpg




Gdyby zaczęli się kłócić byłoby naprawdę ciekawie. :-)
 



HahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHahahahahhaHaha
 
Tymczasem moj Kraj:


https://www.facebook.com/photo.php?v=1497086797194424&set=vb.100006793535357&type=2&theater


The officer is on the drugs :d
 
Duży minus za tak późne użycie batona, ponadto widać że policjant potrzebuje więcej praktyki, zatrzymywany się nie "złożył" po uderzeniu. Proponuję trening na nagrywających kolegach.
 
Beka z tych małp. Przydałoby się przypomnieć im o korzeniach, to by wtedy zobaczyli, czym jest rasizm, a nie teraz pierdolą. Banda brudasów.
 
Jak on bił go tą pałką, ze ten się nie złożył, to nie wiem :-)



PS. Dziwnym trafem, przez pierwsze 30 sekund nie widziałem kim jest zatrzymywany, ale założyłem, że jest czarny automatycznie w głowie :-)
 
Beka z tych małp. Przydałoby się przypomnieć im o korzeniach, to by wtedy zobaczyli, czym jest rasizm, a nie teraz pierdolą. Banda brudasów.


Post roku majster. Dumny jesteś?
 
Post roku majster. Dumny jesteś?
Z postu nie, z poglądów tak. Żeby nie było - nie mam nic do czarnych, o ile są to normalni, cywilizowani ludzie. Jeżeli to są agresywne brudasy, które płaczą o rasizmie, sami nienawidząc białych, to nazywam ich brudasami. Tak samo nazywam agresywnych białych.
P.S. słyszałeś o knockout game?
 
W tym filmiku nikt nie płacze apropos rasizmu,nikt nie sieje nienawisci do białych a agresji ze strony murzynów nie widze.



A ty tu z małpami i brudasami...



Zgodze sie z Perfumem ze baton powinien zostac użyty jak tylko skrepowany koleżka zaczyna sie szamotać.



Słyszalem-ale to raczej nie ci sami
 
Jak nie widzisz agresji ze strony murzynów? Cały czas drą japy, prowokują i obrażają gościa. Do tego zatrzymany się szarpie.
@aqua o to mi chodzi. Za nic go nie zatrzymali. I gdyby nie miał nic na sumieniu to raczej by się nie wyrywał.
 
Po pierwsze to zważcie na to, że nagrywanie jest od momentu jak policja szarpie się z delikwentem, a skąd wiecie co było przed tym? może ich zaatakował.
 
Back
Top