Tanio skóry nie sprzedam

oooo kurwa, Ryszard dojebal do pieca, jaki staredown, az na fb wpierdole!!! #RYSZARDKALISZNAKSW
 
Ej ci "faceci" z wąsikiem i długą grzywką z tyłu głowy to jest jakiś gatunek chyba - bo raz ten śpiewak, dwa w idolu były takie zjeby, 3 w rozmowach w toku często wystepowali
 
Nie przepadam za lewicą, a tym bardziej za Rysiem, ale gdyby Korwin tak się postawił, to w necie by były teksty "Korwin na króla! Jako jedyny nie boi się gówniarzy zakłócających mu wiec wyborczy!", a tutaj od razu tendencyjny tytuł "Kalicz masakruje sie sam". Moim zdaniem bardzo fajnie wyszedł na tym filmie. Jak prawdziwy facet.
 
@Tomasz tak jak było z licealistką "masakrującą" Tuska. A co do Kalisza to tylko żal, że nie odkręcił jakiegos superman puncha.
 
Janusz przecież to jest moda sprzed 20 lat. Teraz piździaki w rurkach z grzywką są nielepsze.
No też nie widzę żadnej "masakracji" Kalisza. Raczej zażenowanie za gimbusów. Nie trawię lewaków - ale nie zachowuję się dwulicowo.
 
@Tomasz Chmura
A w prasie i mediach "Korwin po raz kolejny wulgarnie reaguje na przeciwny mu elektorat"
@RenatoLaranja

Bardzo dobrze mu powiedziała. Kompletnie nie rozumiem skąd nagle się wzieło tylu obrońców rudego.
 
Tomasz Chmura ---- bo teraz taka moda, połowa gówniarzy, która pojęcie zerowe o polityce ma, ale naoglądali się Korwina, i jaka to faza, poszli pierwszy raz na wybory bo 18 stuknęła i klepią faze i powtarzają frazesy po Koriwnie, ale tak naprawdę pojęcie zerowe ma.
 
@VenomPC oczywiście zawsze trzeba być po czyjejś stronie. Zawsze albo PiS albo PO, albo prawica albo lewica, albo wojujący ateista albo wojujący chrześcijanin. Nie można w tym kraju po prostu zachować trochę zdrowego rozsądku.
Rozumiem, że jeśli nie uważam, że jakaś gówniara nazywają Tuska "zdrajcą Polski" znokautowała Tuska to jestem obrońcą rudego?

@down a kto mówi o zachowaniu neutralności? Błędy trzeba wytykać temu kto je popełnia, a nie swojemu przeciwnikowi z założenia, przymykając oko na własne problemy.
 
Zdrowym rozsądkiem nie nazwałbym zachowanie neutralności. A przynajmniej nie w najważniejszych sprawach.
 
A zwłaszcza, że wzięło się z jakiegoś filmiku, że "Korwin masakruje kogoś" i teraz wszystko to jest "ktoś kogoś masakruje" hahahah no poezja
 
Pierdolcie pierdolcie, ja świadomie głosowałem na JKM, namówiłem również do tego kilka osób, poglądy konserwatywno-liberalne posiadam, do PE głos dostał Janusz, w naszych wyborach głos dostanie PiS, Janusz lub Ruch Narodowy, także nie powtarzajcie głupot, że gimbaza głosuje.
 
https://www.youtube.com/watch?v=f3iVh0lRw0g



ahahah Tuniziano niszczy Bidżisiego w mixach. perfekkkkkt.
 
@RenatoLaranja
Źle mnie zrozumiałeś. nie miałem na myśli ciebie tylko komentarze pod tym filmikiem na YT, gdzie jadą po niej jakby papieża obraziła.
 
Chociarz w sumie może i słusznie, bo właśnie przeczytałem, że jest za PiSem i wierzy w "zamach Smoleński".
 
@Tomasz Chmura

Nie przepadam za lewicą, a tym bardziej za Rysiem, ale gdyby Korwin tak się postawił, to w necie by były teksty "Korwin na króla! Jako jedyny nie boi się gówniarzy zakłócających mu wiec wyborczy!", a tutaj od razu tendencyjny tytuł "Kalicz masakruje sie sam". Moim zdaniem bardzo fajnie wyszedł na tym filmie. Jak prawdziwy facet.


Wątpię, żeby Korwin się tak zachował. Tutaj jeden koleś zakłócał wiec JKMa.



https://www.youtube.com/watch?v=kWZkK2VC7lc&feature=youtu.be
 
widizałem już gdzies ta technike :Dbajeczne wykonanie


E6Akc.gif
 
Back
Top