Tanio skóry nie sprzedam

Godzilla przez nuklearny promień ma dużą przewagę dystansu, do tego 100 % obrony przed obaleniami. Za kilka lat będzie wymieniana w jednym szeregu z takimi tuzami jak Fedor.
 
Tylko nalot komisji
Przed nalotami komisji, które przeżywał Godzilla, nie wystarczy uciec oknem
0.jpg


a w tym trzymaliby próbki moczu Godzilli do badań
nuclear-drum-papercraft.jpg
 
King Kong jednak grapplersko lepszy, choć ogon Godzilli może mieć wpływ na przebieg walki, w stójce Godzilla lepsza:-)



dobre g&p:



mZLfy7L.gif
 
Godzilla był bez formy tego dnia, przecież King Konga pokonała eskadra dwupłatowców, a Godzilla normalnie może przyjąć bombę atomową na klatę, CZEKAM NA REWANŻ
 
@Keylock

a w tym trzymaliby próbki moczu Godzilli do badań


60 lat kariery i ani jednej wpadki. Po co rzucać takie bezpodstawne oskarżenia? Jakoś nikt się nie czepia King Konga który do tej walki urósł z 10 do 50 metrów (to chyba ta słynna dieta bananowa)



Już niedługo:



Ikuhisa_Minowa_1001125.jpg
 
Miałbym do was pytanie - czy znacie jakieś stronki z tapetami hd na pulpit o tematyce mma? Robie sobie taką jakby paczke tapet, ktore beda sie zmieniac co jakiś czas.
 
@Mateusz, wpisuj w google pojedyncze frazy typu "mma", "ufc", "ring girls" itp. W opcjach dawaj rozmiar np. większy niż 2 mpix. I tak szukaj. Ja kilka fajnych tapetek znalazłem. No i zajrzyj do tego linku, moze znajdziesz jakaś fajną :)



http://cohones.mmarocks.pl/topic/piekno-mma-w-zdjeciach











10394108_682439818472627_389375957500179129_n.jpg
 
Już gdzieś za miesiąc się w końcu przeprowadzę, więc obrazki na ścianie na pewno będą. Do tego dojdą moje zdjecia w A4, z zawodnikami KSW, Karolina, Borys, Oli i kilku innych. I kazde spojrzenie na ściane będzie wspomnieniem i pokazaniem mojej pasji :)
 
Myśle, że jak ktoś pogada z Esco i hajs będzie się zgadzał to rewanż da sie załatwic na Marakanie :D
 
^ gość miał takie dodatkowe podpórki pod sztangę... ale w jedną nie wcelował, druga go chyba uratowała :-)



https://www.youtube.com/watch?v=y1zB-Bu6V44
 
Back
Top