Tanio skóry nie sprzedam

Przenieśli sobie chłopcy ustawki spod stadionów na wielki ring, powrzucali opony i się bawią. Niech ta im na zdrowie wyjdzie - lepiej tam, niż w miejscach publicznych. Jak ktoś chce to oglądać, niech ogląda.



Tylko nazywanie tej cepowni sportem, to tak, jakby powiedzieć o wyścigu traktorów, że to rajdy samochodowe.
 
Niektóre walki w mma na naszych galach też są na niższym poziomie, ale tam nikt zawodników nie wyzywa od zwierząt i bydła. O to mi chodzi.
No bo ludzie to hipokryci. Na tym forum by się zjadło człowieka który by porównał zawodników mma do podudzi bo się biją w klatkach. Dajmy jakiś niepoinformowany gość z ulicy ogląda mma i widzi wuchtę krwi, typową egzekucję do jednej bramki typu Cain - BF. Loguje się tutaj i wyraża opinię, że mu się nie podobało, że ze sportem ma to chuja wspólnego i w ogóle jak w średniowieczu, tylko brakowałoby lwa który na koniec zjadł by tego przegranego. Wtedy połowa z obecnych tutaj i wyzywających innych od "zwierząt" dostała by białej gorączki i w ogóle MMA TO TY SZANUJ itd.
1-1 zawodnicy, super, brawa
5-5 zwierzęta, podludzie, bydło
#COHONESLOGIC
 
Nie śledze tenisa, uważam to za nudny sport, widziałem tylko migawki wcześniejszych zachowań Janowicza i uważam, że tu w tym przypadku ma racje. Sam doszedł do tego miejsca w którym teraz jest, od państwa polskiego niczego nie dostał, a wymaga się niewiadomo czego. Tak to jest, żeby w sporcie, szczególnie w polsce się wybić trzeba ćwiczyć za właśne środki, najlepiej zagranicą. Dobrze pojechał jego trener na art. o tym, że w finale przegrali, zamiast napisać że zajął miejsce vicelidera. Jak widać hejt nie odnosi się tylko do zakompleksionych chłystków z internetu
 
to samo mowili kiedys o MMA....


Ale kto tak mowil o mma? ludzie ktorzy nie mieli o mma zupełnego pojecia, mysleli ze to mordobicie w klatkach takie jak na nielegalnych ustawkach. A mma to najzwyczajniej w swiecie to samo co boks, zapasy czy jujitsu, które istniały od dawna, tylko ze dyscypliny te zostaly połączone w jedno, ktos kto to rozumie nie powie o mma zlego slowa chyba ze jakis przeciwnik sportow kontaktowych w ogole. co do ustawek majac wiedzę w tej chwilii na jakich zasadach to funkcjonuje, widze ze nie ma to ze sportem nic wspolnego, ot napierdalanka, zwykla bójka, dodatkowo nie fair bo są akcje w ktorych kilku bije jednego leżącego. dla mnie to jak zwierzeta i chuj, niechaj bedzie ze mam ból dupy. :)
 
:-) MEGA FORMA!!! ZNISZCZY KAŻDEGOooooooo :-)







1903016_811804038847447_160569381_n.jpg
 
Sam doszedł do tego miejsca w którym teraz jest, od państwa polskiego niczego nie dostał


wiadomo ze kase dali mu rodzice, ale nie mozna mowic ze nie dostal nic od panstwa, z tego co wiem to od polskiego zwiazku tenisa ziemnego poszlo kilkast tysiecy zlotych na roznego rodzaju wyjazdy, starty, obozy w ciagu calej kariery. Oczywiscie to duzo za malo ale nie mozna mowic ze nic nie dostal.
 
@Fresh



Po to jest związek by pomagać, a nie tylko doić z kasy państwowej na siebie. Jednak też nie przeceniałbym ich roli, kiedyś slyszałem że trening tenisa od podstaw do zawodostwa jest niezwykle drogi i stać na to nielicznych, a związek wszystkiego nie funduje. Masz racje coś dali, dołożyli małą cegiełke do jego sukcesu, ale reszte zawdzięcza rodzinie. Za to wymagania są niebotyczne. Pamiętam jakiś dłuższy czas temu, stąd nizowąd wziął się Janowicz w mediach, bo coś wygrał. Jakie wtedy były ohy-ahy, człowieka którego wczoraj (wtedy) nikt nie kojarzył nagle pojawił się w mediach głównego nurtu. Nad zachwytami nie było końca, być może to go uskrzydliło, jak się dziś okazuje, nie sprostał wyzwaniu to jest hejt dziennikarzyk, a że chłopak jest nerwowy i ciężko znosi porażki to reaguje w swój sposób
 
Arlovsky: Gdy MMA było kojarzone z ustawkami tłumaczyłem, że to nie to samo. Potrzeba było dużo czasu by MMA zaczęło być traktowane jako sport i przestało być wiązane z chuliganami. Nie pamiętasz nagonki TVN ? Nie pamiętasz Kułaka w Rozmowac w toku,programów UWAGA itd? Próbowano z tego zrobić sport da kiboli, więc kto się znał to tłumaczył, a teraz Ci sami co są konsekwentni i nie chcą łączenia patologii/kiboli z MMA są hipokrytami? Hipokrytą byłbym jakym nagle stwierdził - OK - ustawki i MMA to to samo, tylko ilość osób się zmienia. Tak jak wtedy tłumaczyłem, że to nie to samo - tak samo mówię teraz ! To nie ja jestem hipokrytą, wypraszam sobie.
 
3vs1 ... bardzo sportowo i fair. HIPOKRYCI ! to prawie to samo co MMA !!!11oneoneone ....







Oganij się andrzej.
 
Hang - no ale Ci którzy w tym startują znają zasady i wiedzą, że mogą być dojechani przez 3 osoby na raz. Więc w czym problem? Nikt tam z przypadku się nie znalazł.
 
niech się tłuką jeśli chcą. niech to ludzie oglądają jeśli chcą. tylko niech typiara na początku nie pierdoli, że walka jest na zasadach MMA.
 
Przypomnijcie sobie pierwsze turnieje ufc ... bicie po jajach, kopanie leżących, ciosy głową, ciągnięcie za włosy... Ustawki też dopiero raczkują... I nie zapominajcie że nikt nikogo nie zmusza ani do uprawiania ani oglądania tego sportu.



Ale nie ... dojebać się że jest 3 vs 1 ... Spokojnie to pierwszy tego typu turniej. Myślę że na następny rok każda ekipa będzie już miała określone taktyki i strategię a nie wjazd na pełnej kurwie jak teraz ...



I bankowo ciekawsze będzie oglądanie ustawek niż ksw
 
niech się tłuką jeśli chcą. niech to ludzie oglądają jeśli chcą. tylko niech typiara na początku nie pierdoli, że walka jest na zasadach MMA




Po za tym ze jest 5 vs 5 obowiązują zasady mma więc czemu ma nie pierdolić?




A mma to najzwyczajniej w swiecie to samo co boks, zapasy czy jujitsu.


A to najzwyczajniej w świecie to co mma tylko 5 vs 5
 
Masakra, ten ostatni gość samochodem miał chyba pełne portki czy zdąży :-)



https://www.facebook.com/photo.php?v=10152310969756952&set=vb.114037031951&type=2&theater
 
Niektorzy to maja bol dupy na samo slowo kibice i ustawka :) Chuligani z topowych ekip trenuja amatorsko lub pol-zawodowo sporty walki. Sa tacy co trenuja calkowicie zawodowo. Te "bydlo" startuje w mniejszych galach MMA w Polsce. Polowa chlopakow ma wieksze umiejetnosci niz Walus, z calym szacunkiem dla niego. Wiekszosc tych co tak placze to by sie pociela gdyby sie dowiedzieli, ze jedna z ikon obecnego MMA w Polsce byl chuliganem. Zreszta znajdzie sie kilku innych znanych zawodnikow co tarzali sie z tymi "bandytami" w lesie :)



Co do Janowicza. Jesli gra w turniejach singlowych na swoje konto, to moze fochowac i jebac dziennikarzy do woli. Natomiast gdy oficjalnie gra w kadrze reprezentacji Polski w Pucharze Davisa, to po przegranej w kompromitujacym stylu ma zamkanc morde i przeprosic. Nikt go nie zmusza, aby gral w kadrze. Zagral tragicznie i taka jest prawda. Po szopach to on juz od dawna nie cwiczy. Brak mu pokory i jeszcze umiejetnosci, a zachowuje sie co najmniej jak Federer. Jestem kibicem i mam prawo skrytykowac w sposob kulturalny i rzeczowy slaba gre. Nikt go nie zaatakowal chamsko i nie najezdzal. Niech Janowicz pamieta, ze gdyby nie zainteresowanie kibicow tenisem to by nie zarobil na korcie ani $. Bez kibicow nie ma hajsu w sporcie.
 
Janowicza oceniam glownie jako sportowca, nie specjaliste PR. Tak jak nie oczekiwalem Goloty w "kocham kino", nie chwytam mocniej rozanca gdy Rozal mowi przecinkami, i nie bede plakal jak Juras cos w koncu w swoim food-vblogu spali, tak nie zagryzam paznokci bo Janowiczowi puscily nerwy na Najwazniejszej Na Swiecie Telekonferencji Prasowej.



Czy mogl to lepiej rozegrac? Mogl. Czy mial prawo do takiej reakcji? Mial.



Tyle.
 
Mam dokładnie takie samo zdanie jak Dzihad. Nie podobało mi się to zachowanie, bo to on "jest" dla kibiców - nie na odwrót. Ale to, jak teraz piętnują go wszyscy ormowcy politycznej poprawności mnie bawi: "skandaliczne zachowanie" - serio?


Skandaliczne, to by się zachował, jakby tam na parkiecie stolca postawił i wyszedł z konferencji. Powiedział co myśli i tyle, jednemu się to może podobać, innemu nie - ale bez przesady.
 
Back
Top