Tanio skóry nie sprzedam

@Brasil



a moim zaniem szkoda runa lesnego, wytarzaja sie buraki w lesie a potem ani grzyba ani jagody :-)
 
Co do tego typu nagrywanych ustawek, t pamiętam, że już była spora dyskusja. Chyba w hyde parku. Sporo sie tam Tomasz Chmura też udzielał. Ja powiem krótko od siebie - nie podchodzi mi taki cos.
 
tragedia, wstyd i hanba dla sportu.
ale dla tych dresikow chyba lepiej niz po lasach i polach sie tarzac.
te ustawki na macie zalosne, jak dla mnie lepiej zeby gdzies po lasach sie napierdalali niz zeby nagrywac te zwierzeta.

a moim zaniem szkoda runa lesnego, wytarzaja sie buraki w lesie a potem ani grzyba ani jagody crazy

Pyszny ból dupy :-)
comment_N1k4vA1UqTRPGO5EKe6DXRNGc2H8Y2Yt.gif
 
A ja to mam w dupie. Nikt nie zmusza do oglądania ani czytania czegokolwiek na ten temat. Niech się napierdalaja gdzie chcą i niech sobie nagrywają, mają do tego prawo. Piona Andrzej niemcu
 
A właśnie, Andrzej, rozumiem, ze dobrze rozkminiłem, że Twój "wyjazd" do Niemiec o którym pisałeś, to Prima Aprilis? :-)
 
dziwię się, że akurat na tym forum te "ustawki" zostały aż tak źle przyjęte. Przecież pierwsze gale UFC to też było barbarzyństwo z szarpaniem się za włosy i ciulaniem po jajkach. Pamiętajmy, że to dopiero absolutny początek tego TFC, jak to się jakoś rozwinie i ludzie zaczną podchodzić do tego jakoś sportowo, z myślą taktyczną, to czemu nie ? Imo tak samo jak w MMA - póki zawodnicy sami chcą walczyć i póki wbrew wlasnej woli nie dzieje sie nikomu krzywda to czemu by protestować ? Jestem ciekaw jak TFC będzie się rozwijało.
 
Z tego co wiem to Polacy wygrali cały turniej. W finale pokonali Rosję(Moskwa)



Masakra kto to pisał... :-)

Oczywiście, ze każdy może na turniej patrzeć z zupełnie różnej perspektywy. Niektórzy mówią, że to już nie jest chuligaństwo, ale to było chuligaństwo. Cały turniej był przeprowadzony jako turnije sportowców. Poziom najlepszych chuligańskich zadymiarzy/uczestników bójki jest obecnie na poziomie turniejów MMA.
 
ja nic zlego nie widze w tych druzynowych walkach. Nawet z checia bym to obejrzal. Kibice ktorzy chcieli jezdzic na ustawki musieli pojsc w ta strone zeby unikac konswekcjni prawnych. Jakby to w polsce dobrze rozwinac to pewnie wieksza ogladalanosci mialo niz ksw. Kazdy fan mma ktory pisze ze to jest barbarzynstwo a ludzie tam startujacy zwierzeta sa dla mnei smieszni bo podobnie bylo i pewnie dalej jest przez niektorych przyjmowane mma.



Co do parkomentow ze wpisanie rejstracji samochodu chodzi tylko i wylacznie o sciaganie mandatow. Teraz jezeli Ci wpisza mandat, mozesz "pozyczyc" od kogos bilet z ta data i godzina przejsc sie i anulowac go. Jak bedzie z rejstracja to taki myk odpada
 
Ja się zastanawiam czy to już jest przez niektórych uważanę za sport? ;) Dla mnie to nic innego jak legalna ustawka i teraz pytanie czy to dobrze, że biją się na ringu z "jakimiś" tam zasadami i sędzią, sam nie wiem ale na pewno wiem, jedno - mówienie, że to jest na zasadach MMA i porównywanie tego do tego sportu nie wróży nic dobrego wizerunkowi MMA.
 
Jakby to w polsce dobrze rozwinac to pewnie wieksza ogladalanosci mialo niz ksw.


Walki trwaja po kilkadziesiat sekund, to ile by musialo sie odbyc aby wypelnic caly blok transmisyjny ? 50 ??, druga sprawa intensywnosc pizgania cepami jest tak duza ze chlopcy potrzebuja po minucie butli tlenowej.
 
I znowu płacz na temat tego turnieju. Złe dla obrazu mma, bla bla. Aż przypomina się to co powiedział Nick Diaz "We fight in a cage asshole. There's no such thing as bad for the sport". Jak tak wam zależy na dobrym postrzeganiu mma to piętnujcie zawodników, którzy mają problemy z prawem, a nie każdy nawija, że to ich sprawa. No i jeszcze Różal, który chyba zdania bez kurwy złożyć nie potrafi. To jest dobre dla sportu? A wy rozpaczacie nad jakimś turniejem na Łotwie, gdzie ludzie chcieli sprawdzić się na takich samych zasadach jak w mma. Jedyna róznica jest taka, że walki były drużynowe. Mała różnica i już robią z gości zwierzęta. Czy to nie hypokryzja?
 
@zajaczek



Sprawa jest prosta, knur rozpoczyna walke z wjazdu butem na glowe i konczy wiatrakami. Dla mnie to igrzyska dla bydla, zero techniki i kunsztu MMA. Czas najwyzszy sie wybudzic z pierdolniecia januszowego Przyjacielu
 
Ci , którzy nie poświęcili lat swojego życia treningom nie zrozumieją krytyki tego bydła bez techniki i nie zrozumieją dlaczego sportowcy nie chcą być postrzegani jak chuligani
 
@Zbychumma
Oj tam. Niektórzy zamiast teatru wolą zawodowy wrestling. Inni zamiast muzyki klasycznej wolą słuchać jakiegoś badziewnego popu. Jeszcze inni zamiast sztuki takiej jak np. Dali wolą jakieś instalacje artystyczne "sztuki współczesnej". Tak samo niektórzy zamiast MMA wolą jakieś walki kiboli albo inny cyrk.
 
@Zbychu @Karateka



Typowy Janusz o mma "O Boże, przecież on bił leżącego. To nie sport, to igrzyska dla bydła". Zrozumcie Panowie, ża ja nie popieram takich turniejów. Jedynie drażni mnie wasza hipokryzja. Ci ludzie też trenują, też sporo poświęcają. Nie każdy jest wirtuozem w tym co robi. Jednak tych ludzi nazywa się bydlakami i zwierzętami, a drugich bohaterami. Robią to samo. Dają sobie po ryjach. Może zróbmy tak, że od tej pory na forum po walkach słabych technicznie będziemy pisać, że walczyło bydło.
 
Nie znoszę oglądać słabych techicznie walk. To czego wymagam od MMA to między innymi dobra technika. Widziałem już walkę lokalnego chuligana na gali MMA - była żenująco słaba, a ten gość w ogóle nie trenował nic poza siłownią, kompletnie nic. Tu nie ma hipokryzji. Gdy będzie walczył Bonus BGC - również będą protesty. Gdy walczył Burneika były i gdy Pudzian był promowany na następce Fedora - również były. Gdy Porczyk walczyła - również były protesty. Ale teraz to gorsze niż to wszystko co pisałem wcześniej, ponieważ środowiska przestępcze wchodzą na salony. Kto chce być kojarzony z czymś takim? Patrz na boks - masz Szpilkę który wywodzi się z chuliganki, masz dużo gości którzy wywodzą się z przestępczego świata, ale zaczynają karierę bokserską i się odcinają od tego ! Szpilka zerwał z kibolami i teraz ma z tego powodu problemy, ale to dobra droga. Wypromują tą patologię i dzieciaki z normalnych rodzin będą chciały być jak patole/kibole - to nic fajnego.
 
Hahaha, odskakując od tematu kiboli i ustawek, to jest dobry prank/dowcip!



https://www.facebook.com/photo.php?v=262937467212177&set=vb.243289955843595&type=2&theater
 
@ Karateka



Widzę, że masz taki sam punkt widzenia jak ja. Jedyna róznica w nas jest taka, że ja jestem w stanie zaakceptować, że ten turniej to swego rodzaju sportowa rywalizacja, ale na niższym poziomie i raczej hobbystyczna. Niektóre walki w mma na naszych galach też są na niższym poziomie, ale tam nikt zawodników nie wyzywa od zwierząt i bydła. O to mi chodzi.
 
ja zazwyczaj wchodze tu zeby ogarnac jakis smieszny spinning shit, a tu caly czas ostatnio wyklady na temat kibolki i napierdalania sie... kurwa tanio to skory nie sprzedacie chlopaki w tej dyskusji, co?
 
Nowe? Stare ? Było?



Jeśli nie - tyle lat, a dalej jedziemy na "Maciusiu"



https://www.youtube.com/watch?v=LDFj1ot4isU
 
Back
Top