Tanio skóry nie sprzedam

Nie oglądałem do końca, ale rozbroiło mnie: "no ja jestem proszę pana za przeproszeniem po prostu wkurwiony". Ale ogólnie popieram fresha co za idiota idzie na zakupy z samochodu po to, żeby zrobić zakupy? Zazwyczaj po to się parkuje. Nawet jak chcesz wyjśc z zakupami to wychodzisz najpierw zapłacić, ściągasz rękawiczkę na 5 sekund, wkładasz karteczkę do samochodu i bierzesz zakupy. Zgodzę się jak najbardziej z kolegą do góry, że ludzie szukają problemu na siłę.
 
moja mama mialaby problemy z takim parkomatem. a chodzi o to zeby sprawnie i w dostepny sposob uiscic oplate za parkowanie. Fresh - to ze dla ciebie to nie problem to jasne. pewnie tak samo mysleli urzednicy akceptujacy ta maszyne. tylko o sobie.
 
Okej ale co to za debilny system wprowadzania numeru rejestracyjnego? Bo raz ktoś na sto tysięcy aut ma zaśnieżoną szybe? Kurwa ile czasu człowiek ma na takie bzdury marnować? W Szczecinie wrzucasz ile masz, wyskakuje do ktorej wykupiłeś i drukujesz bilet jednym przyciskiem.
 
W Gnieźnie tak jak w Szczecinie.Dobryskun technika idzie do przodu i w urzędach czy innych publicznych miejscach SA bardziej skomplikowane maszyny
 
Dla mnie ten filmik nie jest ani śmieszny, ani nic... Wstawiał potem zdjecia na FB, z opatrunkami od poparzeń na FB. Szacun za odwagę, ale dalej mnie to nie przekonuje :)
 
Mam nadzieję, że jak oni będą starci, to nad nimi bydło się będzie znęcać tak jak oni to robią na tej kobiecie.
 
https://www.youtube.com/watch?v=YPzzT8J6tUM



oponent Bonusa BGC:



3378.jpg
 
@up



Serio mam takie wrażenie. Znam kobietę, która ma zajebisty głos, serio nieziemski. Ale jest zwykłą dziewczyną, bez żadnych kontrowersji. Zbyto ją na castingu do takiego właśnie programu. Mam podobne wrażenie co do Kasi Popowskiej, ona śpiewała 10x lepiej niż te które przeszły dalej w Mam Talent, ale chyba nie sprzedałaby się, bo była zbyt skromna.
 
https://www.facebook.com/pages/Mamo-odjeb-si%C4%99-mam-ju%C5%BC-12-lat/482193665213763?fref=ts
 
A Wy to lubicie?



Napiszcie, że się Wam podobało.



[video]https://www.youtube.com/watch?v=WprHvZBgPv0[/video]
 
mnie mama uczyła żeby nie śmiać się z ludzi upośledzonych oraz pokrzywdzonych przez los dlatego nie śmieję się z tego UP , najmanów kaczek itp
 
Tego typa kiedys widzialem na fotka.tv jak przykladal sobie noz do gardla i mowil ze sie zabije. Normalny to on nie jest.
 
@up



tragedia, wstyd i hanba dla sportu.



ale dla tych dresikow chyba lepiej niz po lasach i polach sie tarzac.
 
Popek mógłby ogień zrobić na KSW i ta piosenka na wyjście :-) wpada w ucho, mimo że kompletnie nie lubie jego "twórczości"
 
Karol w formie. czasem sie zastanawiam czy te zarty to nie sprawka jakiegos trolla scenarzysty ;) zeby az taka zenada zarzucac w niedzielne poranki :D
 
te ustawki na macie zalosne, jak dla mnie lepiej zeby gdzies po lasach sie napierdalali niz zeby nagrywac te zwierzeta.
 
Ten kawałek Popka pewnie jest na pierwszym miejscu na liście odtwarzania w odtwarzaczu Władimira Putina.
 
Back
Top