Tanio skóry nie sprzedam

Zakład wypełnieniony :-)



BhbJ3hNIEAAwksj.jpg




Dla mniej wtajemniczonych, GSP założył się z Gusem kto wygra finał hokeja na Igrzyskach Olimpijskich, Kanada vs Szwecja. Przegrany miał założyć koszulkę wygranego zespołu
 
ciekawe co z zakładem Cerrone i Hendersona :-) nie widziałem, żeby któryś wstawił zdjęcie bez brwi :-)
 
ustalili, ze golenie brwi jest zbyt hardkorowe i nie pamietam na czym stanelo. na konferencji po gali o tym rozmawiali.



jesli nie to czekam na kompletnie lysego Cerrone... :)
 
Nie wiem kto tu kogo zmasakrował... Wojewódzki... kiedyś go lubiłem teraz jednak od jakiegoś czasu zrobił się denerwujący.
 
panowie poszukuje filmu który tutaj niegdyś był... azjaci, jakaś laska rakietką do tenisa walczyła z czymś co wyłaziło kolesiowi z jaj... dokładnie nie pamiętam, ale mocno potyrane, proszę o pomoc







znalazłem
 
kurwa, Mort, nawet nie chce tego włączać. co jest z Tobą nie tak ?:D Włącz se Brusa Liego, Dżaki Czana, czy drugą część Rambo - azjatów tam od bólu ;D
 
A propos tego co wrzucił seksownymurzyn. Aż muszę się wypowiedzieć. Od razu zaznaczam, że nie jestem po żadnej stronie, pierdoli mnie to czy ktoś jest prawicą czy lewicą, szczerze mówiąc to średnio u mnie z dostrzeganiem nawet różnic między tymi opcjami politycznymi, jedni chyba są gejami a drudzy chcą ich bić (jakoś tak to idzie). W każdym razie chodzi mi o to, że teraz panuje chyba moda na prawicę i jak zawsze to bywa w modzie ciągnie ona za sobą masę ludzi, którzy o niewielu rzeczach mają pojęcie, a jednak chcieli by być na czasie. Kiedy słyszę o haśle prawica w mediach to kojarzą mi się trzy nazwiska : Cejrowski, Korwin i Bosak. Z wieloma ich poglądami często się zgadzam, uważam, że w przeciwieństwie do dużej rzeszy ludzi występujących w telewizji potrafią samodzielnie myśleć i często wysnuwają słuszne wnioski. Jednak... (i tu moje wkurwienie) dlaczego jest aż tyle osób, które traktują ich jako Bogów? Uważają, że ich słowa są święte i jedyne słuszne. Wkurwia mnie to niemiłosiernie. Też nie jestem jakimś fanem Wojewódzkiego, ale w tej durnej rozmowie obnażył lekki brak dystansu Bosaka i jeżeli to jakaś potyczka czy coś, to Kuba wygrał. W ogóle patologicznym jest traktowanie dyskusji jako potyczki. Trzeba naprawdę być człowiekiem, który widzi świat w kolorach czarnym i białym, tudzież czarnym, albo białym. Wkurwia mnie to i GENERALNIE SRAM NA TYCH DUMNIE ODNOSZĄCYCH SIĘ SWOJĄ PRAWICOWOŚCIĄ PRAWORZĄDNYCH PRAWICOWCóW i akurat dzisiaj chciałem to wyrazić na tym forum. Przepraszam, że zaśmiecam temat, ale w chuj lżej mi teraz na sercu i mogę spokojnie pójść sobie spać :)
 
Przepraszam, że zaśmiecam temat, ale w chuj lżej mi teraz na sercu i mogę spokojnie pójść sobie spać :)



Luzik, tu możesz o wszystkim powiedzieć. To forum jest jak rodzina.




Rodzina patologiczna.
 
Zastanawia mnie co będzie dalej z tymi wyzwaniami w filmikach. Zaraz ktoś kogoś nominuje do srania przed kamerą, to już przestaje być śmieszne, tylko raczej żałosne.
 
U mnie tych nominacji juz praktycznie nie ma. Ani do zerowania, ani do czegoś innego. Osobiście nawet się nie bawiłem w te nominacje. Pierwsze kilka było śmieszne, potem już się przejadlo.
 
A u mnie teraz jacyś mistrzowie i mistrzynie zamiast wyzwania piwnego, to napierdalają wyzwanie o modlitwę o pokój na świecie czy coś takiego hahahaha, bo tacy wielce religijni niby :D Jak z jednej znajomej zwyłem, to już się nie odzywa, ale :







natasza-ciepla-zimna-wyjebane.gif
 
Moze to nie jest najbardziej trafione miejsce na zamieszczanie tego wywiadu, ale poniewaz dawno sie tak nie usmialem ...



 
Back
Top