Tanio skóry nie sprzedam

Tak to Ken. Ostatnia jego zwycięzka walka, ale w jej trakcie utracił prawa do tytułu "Słynny Highkick Kena". Przejął go John Ivey, techniką którą widać na gifie. Wśród mistrzów sztuk walki akcja nazywana jest Double Reverse Datsik Kick.



1912528_803307693019876_1977419513_n.jpg
 
Yagiel masz jakieś kontakty z wodzami PROMMAC? Bo wygrałem bilety i zero odzewu odnośnie szczegółów itd a tu 10 dni do gali mam 330km i pasuje mi to jakoś zaplanować :-)
 
Yagiel



Właśnie sam gif/akcja wygląda znajomy ale nigdy nie zauważyłem że tam jest podwójna beczka, coś pięknego ta akcja :D
 




przed premierowa piosenka dj farada, bedzie hit:-) od 0.35 ONA NIE MA ZEBA:-)jak to uslyszalem na balecie to mysalem ze jebne:-)
 
Obejrzałem z 10 razy tego czarnego brata co nie mógł przejść przez liny.







Prince Hamed by się nie powstydził takiego wejścia :-)
 
hehehe, świetne, ale nie o to chodzi:) tamto to było K-1 jakieś albo MMA, juz nie pamiętam :) Koleś tak śmiesznie wywijał łapami do góry jakby tańczył, potem się przewrócił, wstał i sędzie przerwał walkę a on oburzomy rozpedził się na liny, przeskoczył je, ale po za nimi nie było ringu :D musze to ogarnąć na weekend :D



805709d1370480032-should-strava-abandon-kom-dh-2790387-if-you-know-what-i-mean.png








edit:



maaaam



 
nauka padania jest na pierwszych zajęciach. Chyba je ominął.


spore zamieszanie zrobiło się po tym złamaniu, generalnie było kilka "kwiatków" podczas almmy na Verze, dyskusje z sedziami , 10 osób w narozniku przy oktagonie, sedzia punktowa obmacywana przez jednego z trenerow, Omen w narozniku swojej dziewczyny przekrzyczany przez żeński naroznik rywalki . Kilka dobrych pojedenykow na szczescie tez sie trafilo.
 
czaem mejk ofy są lapesze niż filmik :) ogólnie, nie wiem czemu,ale też lubię och ogladać :) Zjarani 2, Co mówi typowy seba to moi faworyci :D
 
Też oglądam. Obie części zjaranych chyba najlepsze. :D
A, i Martin Stankievitz. To chyba mój ulubiony youtuber. Genialny jest typek.
 
Mi Abstrachuje nie podchodzi jakoś. Czasem zrobią coś, co mnie rozbawi, np. Typowy Seba, a tak na ogół jakoś mnie te filmiki nie jarają. No może pojedyncze fragmenty, jak np. "Dzień dobry, przyszedłem wyruchać pańską córkę" (Bodajże odcinek "Gdyby faceci mówili co myślą") :D



Stankiewicz? Podobał mi się (tzn. jego rola/wizerunek) gdy był jeszcze w ToSięWytnie, grał tam braci Kwas. Od tamtego czasu niespecjalnie go śledzę, jakoś mniej mnie intersuje to co robi.
 
Back
Top