Tanio skóry nie sprzedam

@GLF ten utwór to chyba trolling. Na moje podpucha ... chyba że czeczeńcy juz się ujawnili :-)
 
b67eaebdf49a.jpg
 
Sisi, pewnie, że go znam.. dziwię się reakcji jego matki. To niezły chlejus. 2 tygodnie temu pił nad ranem wódkę z ojcem mojego ziomala, gdy my oglądaliśmy UFC.
 
Ta zabawa juz zaczyna sie robic wkurwiajaca, na poczatku to ignorowalem ale teraz to caly facebook zasypany tymi filmikami. Ciekawe co nastepne bedzie, walenie konia na czas ? :-)
 
Jak patrzę na te całe fejsbukowe "zabawy" to cieszę się, że kiedy byłem tak młody i głupi jak te ludki, to nie było jeszcze FB. Serio.
 
Widzę go częściej jak pija wódkę, także może mu piwko nie wchodzi? No i nie taka gimbaza, bo on już pełnoletni, chyba że mówimy o "stanie umysłu". :-)
 
Tsubasa - a to w takim razie przeproś dżentelmena. Młodo jegomość wygląda. Pełnoletni ale jeszcze matka w ryzach go trzyma:)
 
Panowie, nie wiem czy to było. Stare jak świat ale kto nie widział, warto zeby zobaczył. Facet wyleciał po tym programie.
 
Jeżeli tak to sorry za podpis, aczkolwiek masz tutaj w filmie tłumaczenie Jego reakcji, a nigdzie nie mogłem znaleźć wiarygodnych informacji o tym fakcie:)
 
Back
Top