Tanio skóry nie sprzedam

[strike]Dziwne, bo ja pamiętam program z nim na Discovery chyba, gdzie po wielu latach opisywał całą historię i to co się działo jak wyleciał z programu.[/strike]



Widzę, żę mi się pomieszało i owa "spowiedź" była w tym programie :) no cóż, zniszczyliście mi życie tym,że to jest fake
 
W tym filmiku właśnie tłumaczy się jak to było. Aczkolwiek tak jak mówię, nie mogłem znaleźć żadnej informacji. Więc jeśli to był fake, to poprostu Ci co nie ogladali niech oglądają.
 
750x708xMachida-mousasi-stats.jpg.speedilic.ic.9UDzHjvZYw.jpg
 
Widzę, żę mi się pomieszało i owa "spowiedź" była w tym programie :) no cóż, zniszczyliście mi życie tym,że to jest fake






95 % informacji i filmów w internecie to fake, a ludzie nadal się nabierają. Pierwsza zasada "nie ufaj niczemu co zobaczysz lub przeczytasz w internecie".
 
Tez myślałem, że to prawdziwa "spowiedz", żyłem w błędzienl.


Kaczka, to zdjęcie jest stare i juz kiedyś tu chyba było,.
 
Tomek, jakby zamienić probowaliscie, na pretendowaliscie, to 90% użytkowników tych portali by tego nie zrozumialo
 
Wszyscy wyśmiewają "nominacje" do picia piwa na fejsie. Tak to się robi w Krakowie...







https://www.facebook.com/photo.php?v=616148955120880&set=vb.100001773438719&type=2&theater
 
Junior w LHW ??? Buahahaha!!! :-) niektórzy forumowicze to mają nierówno pod sufitem z tym wysyłaniem ludzi do niższych wag. Waga to waga po częsci uwarunkowana genetycznie po części od diety, profesjonaliści jak JDS czy BF na pewno nie wpierdalają nałogowo hamburgerów poza tym wzrost i zasięg mająjak na ciężkich przystało, urodzili się ciężkimi i tyle są do tej wagi przyzwyczajeni i nieźle się na swoją wagę ruszają.
 
przeciwnik to Ken Shamrock? podobnie wyglada. :c



kurwa jaki wygibas, szokkk



oczywiscie, ze mam racje. #nailedit
 
def, nie wiem jakim cudem tego nie widziałeś :)



btw - był taki filmik, gdzie koles po nokaucie udaje, że może walczyć, trochę tanczy, a potem wyskakuje i spada z ringu - przypomnij mi ktoś :)
 
Back
Top