Tanio skóry nie sprzedam

Kurwa nie wierzę w to co widzę w tym filmiku od baju. Czasami się zastanawiam czy to wszystko jest naprawdę i skąd to się kurwa jego pierdolona do chuja mac bierze. Dzizas, że są jeszcze w ogóle rzeczy, które mnie denerwuja
 
ja pierdole, to polega na tym zeby wyjebac na filmiku browara i kogos 'wyzwac' na to samo? co za idiotyzm, haha. koles zajebiscie rozjebal typiare probujaca byc 'kreatywna', Gaara, przygarnij mnie do szwaberii, nie chce tu zyc. :(
 
@Baju, ty mi tu nie mów, ze chcesz wyjeżdżać za granicę, bo tam jest taka sama zabawa :) Znajomy ze Szwecji też był nominowany, w USA i Kanadzie też to gówno robią. No ale niektórzy musza udowodnić na FB swoim znajomym, że potrafią wypić piwo na raz :) (Piszę niektórzy, żeby później spin nie było, bo nie wszyscy robią to w tym celu - chyba)
 
Nie jestem w stanie znaleźć filmiku ale około miesiąca temu widziałem na shockmansion tę zabawę ale nie przypominała tego z filmiku @baju chodziło w niej żeby zrobić coś dobrego dla nieznajomego i wytypować kolejne osoby do podobnego zadania np gość którego widziałem kupił jedzenie dla gościa który mył szyby aut stojących na światłach. Czekałem aż Polscy youtuberzy podłapią. Ale widzę że upowszechniła się inna wersja... szkoda
 
@Baju, Pihu fajnie nawinął ostatni kawałek :)



Nie ma wojny, a na emigracji trzy miliony



https://www.youtube.com/watch?v=X7s509jcVLU
 
Pih z tego co wiem, to chyba lubi MMA. Kiedyś na fejsie pisał, że MMAA ogląda gdzieś tam i zaprasza, teraz będzie gościem specjalnym na FEN 2. A nuta całkiem prawdziwa.
 
Jak najnowsza płytka (DR3) mi nie podeszła za bardzo, to starego PIHa bardzo lubię słuchać. Skończył jakieś tam studia kryminalistyczne chyba, co jest po części słychać na kilku kawałkach (z DR1 i DR2). Lubię go też za to, że nie kryje się z jakimiś swoimi poglądami no i ma dosyć szerokie słownictwo :)



Odnośnie MMA to nie wiem. Ale inny raper, Kaczor, wiem, że MMA i siłkę lubi. Zapytany, czy nie chciałby wystąpić na zawodowych walkach, powiedział, że chce się skupić na jednym, na rapie, a MMA zostawić zawodnikom. Mogłem coś pokręcić, ale było coś w ten deseń :)
 
znam, pihu nawet sie postaral, dla mnie mniej polityczne problemy, bardziej spoleczne i mentalnosc. :)



nawet Max propsowal na swoim fejsbuku!



miec studia prawnicze, a byc prawnikiem to chyba cos innego.



'słyszałem "ucz się", miałaś wtedy rację,



z prawa mam magistra, z rapu habilitację'



:)
 
A jego rap to taki chaos, że chuj


Chaos, w pozytywnym znaczeniu, ze potrafi nagrywać na wiele tematów, czy w negatywnym, że nic nie trzyma się kupy?



Info z wiki: Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku



Akurat ja lubię jego rap, jest w nim sporo przekazu, dobrze się słucha. Ma też trochę takich bardziej pesymistycznych kawałków, trochę motywujących. Jak kilka lat temu posłuchałem płyt, tak do teraz mi się część kawałków nie nudzi.



Polską Wersję słyszeli? Najnowsza ich płyta dla mnie wyszła przekozacko!
 
Pół na pół, w niektórych kawałkach to wychodzi, a w niektórych pierdoli takie farmazony, że się tego słuchać nie da.
 
0213-ashton-kutcher-jiu-jitzu-gallery-launch-instagram-facebook-4.jpg
 
Farmazony to jedno, ale ten glos i tragiczne flow sa nie do przejscia.


Dla mnie akurat jego głos i flow są inne, takie charakterystyczne i mi się podobają. Wiadomo, gusta i gusciki :)
 
Back
Top