Tanio skóry nie sprzedam

W dotaku inteligenty swiatowy czlowieku. Przynamniej dla mnie jest duza roznica miedzy osoba ktora umiera w wypadku nie ze swojej winny w stosunkowo mlodym wieku, a czlowieku ktory umiera z przyczyn naturalnych w wieku chyba 95 lat
 
Teraz rozumiem. Oglądam sobie powtórkę Warsaw Shore, a tu mi najważniejsze akcje jakimś paskiem pół ekranu zasłaniają, a na nim napis, że oddają hołd Mandeli czy cuś.
MTV pamięta, Cohones nie xD Jesteśmy kapcie :-)
 
A wytłumaczysz mi co jest dziwnego w śmierci naturalnej 95 letniego człowieka? Bo dla mnie to jest kurewsko naturalne, ale nie wiem, może Twoja rodzina żyje w czasach prehistorycznych i zyjecie po 300 lat i 95 lat to mało?
 
ja nie jestem od tlumaczenia, to jakie wartosci sa dla ciebie wazne to twoja sprawa. ja poprostu zdziwilem sie poruszeniem wywolanym tym typem z szybkich i brakiem poruszenia Nelsonem. tym bardziej ze pewnie kazdemu z was ktos ze starszakow zalozyl kiedys nelsona. takie tam piatkowe pierdolenie.
 
Hubi: srednia życia kiedyś była o wiele niższa - 200 lat temu to było chyba około 45-50 lat jeśli dobrze pamiętam - cuda medycyny :-)
 
Prehistoria to kiedy? Jeszcze przed Bibilią, nie pisałem,że 200 lat temu :) Co prawda, wtedy żyli krócej, no ale wiecie o co mi chodzi :-)



Skróciłem im życie o jakieś 500 lat, nie byłem pewien liczb, a nie chciałem całkiem na idiotę wyjść :-)
 
No tak, ale, że co? W prehistorii żyli ludzie po 300 lat? Jedynie w Starym Testamencie są wzmianki, że Abraham i jego synowie, w ogóle pierwsi ludzie żyli po 800 lat.
 
Biblijna Księga Rodzaju wspomina o siedmiu mężczyznach, którzy żyli ponad 900 lat. Wszyscy oni urodzili się przed potopem. Byli to Adam, Set, Enosz, Kenan, Jared, Metuszelach (Matuzalem) i Noe (Rodzaju 5:5-27; 9:29). Chociaż o większości z nich mało kto słyszał, to należą do pierwszych dziesięciu pokoleń w dziejach ludzkości. Metuszelach znany jest z tego, że osiągnął rekordowy wiek • 969 lat!


Ale w sumie to się zgadzałoby. Najdawniejszą epoką jest prehistoria, a czasy bibilijne Starego Testamentu dotyczą zapewne właśnie tych lat, więc prehistorii.
 
w Biblii najdłużej żył chyba Matuzalem, ale nie chce m się sprawdzać, poza tym dalibyście więcej epickich cycuszków jak te w poście Gambita, a nie karmicie trolla



@up :D zgadłem
 
SnghDWy.jpg








:o) - co tam Lugasek ?
 
Elfy chyba żyły najdłużej we Władcy Pierścieni?


Elfy żyją wiecznie (ale można je zabić jak każdego innego)



A największymi kozakami byli 'czarodzieje' jak Gandalf, Saruman itp, oni nie byli ludźmi tylko zesłanymi na tamten świat anielskimi duchami - Majarami.
 
Back
Top