Tanio skóry nie sprzedam

Chodziło o wyreżyserowanie tego spektaklu, w którym było dużo nagości, jakieś z dupy sentencje itp, ogólnie haniebna interpretacja utworu.




Dobra, ale ludzie chyba wiedzieli na co idą? Że to jakaś np. współczesna interpretacja czy coś?




Ja odnoszę wrażanie że ostatnio dużo ludzi ma problemy z dupy.


+++
 
Nie, prawdopodobnie nie wiedzieli,że jeden z aktorów będzie ruchał artefakty, a reżyser wyjdzie i powie,że jak komuś się nie podoba to wypierdalać.



https://www.facebook.com/photo.php?v=553427014734466&set=vb.149756245101547&type=2&theater
 
Dziś ludzie nadużywają pojęcia "sztuka" - tak jakby ruchanie było czynnością artystyczną.


Całe to towarzystwo nie zarobiłoby grosza, gdyby owa "kultura" nie była dotowana z budżetu. Niestety jest jak jest, dzięki czemu pojawiają się właśnie takie "spektakle artystyczne".
 
Jednak większość ludzi została tylko wąsy wyszły.



Fajny sobie happening urządzili-wkrótce Jasełka w kościołach gdzie napełnią swoje serduszka pokojem i miłością.
 
Racja, dzisiaj sztuka jest źle pojmowana. Jednak jeżeli za sztukę uważa się utwory muzyczno-rozrywkowe pokroju 'my słownianie' to nie ma się czemu dziwić, że większość społeczeństwa nie ma pojęcia o właściwym znaczeniu tego słowa.



Nie chciałbym siedzieć na widowni i oglądać spektakl, jak Romeo pod balkonem Julii gwałci psa, bo tak sobie wymyślił artysta (a państwo mu zapłaciło). Ale społeczeństwo oczekuje wulgaryzmów i nagości, przez co je dostaje szkoda tylko, że legitymuje się to coś pod pojęciem kultury wyższej.



Przy takim poziomie edukacji kulturalnej za kilka lat wystawienie w operze 'Strasznego Dworu' będzie niemożliwe, bo nikt nie zechce tego oglądać. Państwo zamiast wydawać pieniądze na takich artystów-darmozjadów, niech zacznie wydawać je na pokazanie arcydzieł społeczeństwu. Sama radiowa dwójka niewiele zmieni, bo nie wyobrażam sobie, że jakiś nastolatek włączy Benjamina Brittena, zamiast jakiegoś Warsaw Shore, na TVP Kultura poziom kultury nie jest satysfakcjonująco wysoki. Już nawet 'teatr telewizji' na TVP1 przestał mieć z teatrem wiele wspólnego.
 
Akurat nie uważam, żeby państwo miało wydawać pieniądze na jakąkolwiek formę kultury. Jeśli ludzie będą chcieli oglądać sztukę, to za nią zapłacą - nawet, gdyby miało to oznaczać, że w Polsce będą funkcjonowały trzy poważne tearty i jedna opera.
Nie widzę powodu dla którego miano by uszczęśliwiać ludzi na siłę, a tym bardziej by zabierać im pieniądze i przeznaczać na coś, co kompletnie ich nie obchodzi.
 
Kilka kilometrów ode mnie nowa Katarzyna W. patrzę...



1385747272_by_wlsz.jpg
 
arthurro, Czy Ty jesteś pojebany? Zajebiście śmieszny żart, no na prawdę! Rozumiem, że stres przed próbnymi testami gimnazjalnymi może szkodzić w głowie, ale musisz wiedzieć, że wrzucając tak beznadziejne gify możesz powiększyć sobie traumę po ilości negatywnych komentarzy na temat twojego głupiego gifu. Śmierć żadnego człowieka nie jest śmieszna.
 
Nikt z jego bliskich nie czyta cohones, to nie obchodzi to nikogo. Natomiast jeżeli ktoś by zginął z Twoich bliskich i zobaczył byś takiego gifa, pewnie nie było by ci przyjemnie. Co z tego, że nikt tu nie zagląda? Chodzi o szacunek dla człowieka, nie ważne ile km stąd ten wypadek miał miejsce. Czytałem gdzieś, że jechali z imprezy charytatywnej, bo mieli tam pokaz, zbierali pieniądze dla Filipińczyków.



Nie wiem, czy powód śmierci człowieka jest powodem do przerabiania internetowych obrazków, żeby były śmieszne. Może mam chujowe poczucie humoru, że nie bawi czyjaś śmierć.
 
Rzeczywiscie zajebiste żarty, koles zginął, bo jechał z kumplem i razem zbierali kasę dla poszkodowanych ludzi. W chuj zabawne.



Keylock, nie porównuj gościa który sobie wmówił,że jest chory bo nie chcial iść do wojska i potem serio mu odbiło i skoczył z okna, do kolesia, którego sytuację opisałem wyżej.
 
Super Express też niezbyt subtelnie



1479382_555690511166637_760333223_n.jpg




Ciała obu ofiar były doszczętnie spalone i nie dało się ich zidentyfikować, autopsja przełożona i czekają na karty dentystyczne.



Policja bierze pod uwagę możliwość, że Walker i jego kumpel przed wypadkiem brali udział w jakimś wyścigu czy też ścigali się z innym autem. Ponoć trasa którą jechali to jakieś popularne miejsce nielegalnych wyścigów.



Cóż za ironia losu
 
Back
Top