Tanio skóry nie sprzedam

fajna technika Kornela, bodajże poddał z tej pozycji na swojej ostatniej/przedostatniej walce, ale kimurą nie balachą
 
Zapierdalal ile fabryka dala na drodze do tego nieprzygotowanej przez co narazal swoje zycie i co najgorsze to bogu winnego pasazera, a ludzie z niego bohatera ktory zginal w imie wyzszych celow chca robic :). Ogolnie to nie zamierzam sobie zartowac z jego smierci bo goscia nie znalem i nie wiem jaki mial charakter oraz jak podchodzil do zycia. Zmarl robiac to co kochal, albo przynajmniej lubil.



article-2516403-19C182D700000578-321_964x520.jpg




Podobno jego ostatnie zdjecie...
 
SW, właśnie, on był pasażerem. Łącznie z tym kumplem byli na jakieś akcji charytatywnej. Nie mam zamiaru dużo pisać, był spoko aktorem, F&F nie ma bez niego sensu, to szok że zginął. Ale nie rozumiem, skąd na FB i nie tylko jest taka pojebana moda, żeby robić jakieś fanpejdże typy "RIP Paul Walker". Rozumiem, fani, wielcy znawcy kina itp, ale co mu da jakieś polubienie fanpejdża? Inni zobaczą ze ja też się tym przejmuję? Bullshit! Jak to ktoś wcześniej mądrze napisał, lepiej się pomodlić za niego, niż płakać za pośrednictwem facebooka...
















Widać nawet Bóg miał już dosyć tej serii
sad.gif


Ja i tak widzę dużą różnicę pomiędzy np. 1 a 5 częścią. Zajebisty film o wyścigach, dziewczynahc, drobnych przestępstwach, dziejący się np. w jednym mieście z lokalnymi problemami, stał sie akcją na tle międzykrajowym, gdzie po autostradzie zapierdalają czogi, a ludzie skaczą między mostami na jadących smaochcodach. Nie za bardzo mi sie to już podoba...
 
Dokładnie, a F&F będą kontynuować dalej, tylko przesuneli datę premiery i muszą wprowadzić zmiany w scenariuszu.
 
Zapierdalal ile fabryka dala na drodze do tego nieprzygotowanej przez co narazal swoje zycie i co najgorsze to bogu winnego pasazera, a ludzie z niego bohatera ktory zginal w imie wyzszych celow chca robic


To jak zginął to inna sprawa, niech będzie że z lekkomyślności kierowcy, ale on nie żyje i nie wiem dlaczego niektórych to bawi. Ja nie płaczę, nie lajkuje fanpejżdżów, bo to też uważam za debilizm, nie twierdzę że ubolewam nad jego śmiercią, bo go nie znałem. No ale na pewno z tego nie szydzę, bo mimo młodego wieku mam poukładane w głowie.
 
Dla rozładowania atmosfery wrzucam zabawnego gifa(nie jestem autorem).....choć może to też niesmaczna drwina. Jak coś to można usunąć



funny-man-crash-pink-toy-car-animated-gif-pics.gif
 
I od tego użytkownika, bo pierwszy wstawił tego gifa a ja pierwszy mu na niego odpowiedziałem.



Boże widzisz i nie grzmisz! Jakim debilem trzeba być, żeby drugi raz wrzucić to samo.



Po tym, że wrzucasz drugi raz wnioskuję, że jednak jesteś autorem tego ścierwa.



Edycja: Dopiero teraz przewróciłem na poprzednią stronę i zobaczyłem, że gify zostały usunięte (prawidłowo wg mnie), a ten ponownie wrzucił.... :-)
 
Szkoda Walkera i tyle, nie ma co się pastwić nad nieżyjącym człowiekiem. Mi jest tak po ludzku szkoda go, był na imprezie charytatywnej i pomagał zbierać fundusze poszkodowanym na Filipinach.
 
Eh, przypomina mi to przypadek Ryana Dunna. To dopiero była strata dla świata :'-(.
 
sw. to ten sam, były dwa. Hang, mnie denerwuje to jak ktoś szydzi z czyjejś śmierci, nie jest to normalne chyba co? Tym bardziej, że wrzuca coś drugi raz, bo za pierwszym zostało usunięte. To chyba świadczy o tym, że on coś ma nierówno pod sufitem, nie? Aha, zapomniałbym o perełce.

Dla rozładowania atmosfery wrzucam zabawnego gifa
 
@slay75



po wyglądzie paszczaków zgaduję, że to feministki mają z czymś problem? Możesz wyjaśnić o co chodzi?
 
Po zagłębieniu w temat wiem że jak co roku 24 listopada feministki (aktywiści aborcyjni, homoseksualni) niszczą fasadę katedry w San Juan (Argentyna). W tym roku, podobnie jak w ubiegłym katolicy broniąc katedry przed zniszczeniem otoczyli ją i wspólnie się modlili. Feministki jak widać na filmie nie mogąc niszczyć budynku zaczęły pryskać sprejami, opluwać oraz wulgarnie obrażać modlących się ludzi. Na końcu spaliły kukłę papieża Franciszka.


~ zrodlo internety



Nie wiem czy to prawda, ale patrzac na filmik jest to bardzo prawdopodobne.
 
Dziwne, od czasów średniowiecza katolicy raczej nie lubią nadstawiać drugiego policzka:-)
 
Back
Top