Tanio skóry nie sprzedam

@Tomasz



3p0x9l.jpg
 
Co to było masakra! Dziwadło chyba nad anaboliki stawiało silikon synthol i botoks .



Co sądzicie o Ruskiej Ustawce ?
 
Nic tam nowego nie ma. Rosja jak to Rosja, swój świat. Ruskie ustawki charakteryzują się skakaniem po głowach i oklepywanie leżących.
 
Dos Santos po tych dwóch walkach przypomina postac z mojego ulubionego filmu, jak byłem mały, ''Goonies'' ;)

The-Goonies-movie-image-4.jpg
The-Goonies-movie-image-4.jpg

The-Goonies-movie-image-4.jpg
The-Goonies-movie-image-4.jpg
The-Goonies-movie-image-4.jpg


goonies-sloth.jpg


goonies-musical.jpg
 
Ktoś już wstawiał tego gifa w innym temacie, ale warto go sobie przypomnieć. Jak to zobaczyłem to mi się słabo z emocji zrobiło :DDD
JDSfacedown_zpse48a0a36.gif
 
Dzięki. Jednak Dodson zaliczył ładniejszy nokaut :D



A co jest z tatuażem Lombarda? Na ważeniu widziałem, że niekótrzy pisali o zamazanym chyba, czy cos.
 
@up, skąd wiesz, że nie widziałem. A jeśli ten wywiad Cię nie śmieszy to chyba masz problem z poczuciem humoru.
 
Domyślam się , że nie oglądałeś bo walka była 2 tygodnie temu, a wywiad ten przewinął się już kilka razy, jak nie w skórze to w parku
 
@DickNiaz kurwa, gdybym to widział na żywo to bym chyba pierdolnął na zawał :-) Niestety nie mogłem oglądać gali i nadrabiałem. To jest godne staredownu Mirko i Wanderleia!
Ma to ktoś w mniejszej wersji? Chcę do sygnatury!
 




Jakaś kobieta sprzedaje siatki na komary w pociągu, dla grubego amerykanina to się nie podoba bo jest to nielegalne! zobacz co się dzieje.
 
Back
Top