Tanio skóry nie sprzedam

Hah, a najlepsze z tego co czytalem o tej sytuacji bylo to ze odcinek mial temat "Smaki z dziecinstwa" i dlatego zaproszone byly mamy uczestniczek i to wlasnie rodzicielki mialy wybrac potrawy ktore zrobia uczestnicy. Wszyscy wybierali latwe potrawy (bo bylo tylko 60 minut na wykonanie dania), a matka z filmiku wymyslila sobie eklerki :D.



http://www.milanos.pl/vid-113451-Matka-roku-w-MasterChef.html



Mirror do filmiku.



-------------



A tutaj za to ojciec roku, dla rownowagi :



http://izismile.com/2013/10/21/fathers_reaction_to_son_passing_maths.html
 
Okej było...



macie cycki



8fa388189b01dc234760535b27aeeeff.jpg
 
wierszyk.

Murzynek Ahmed

Murzynek Ahmed w Londynie Mieszka.
Dwa lata temu brał udział w zamieszkach.
Słucha nabożnie śpiewu imamów,
studiując pilnie wersety koranu.
A gdy do domu z meczetu wraca,
jest bezrobotny - to jego praca.
Aż żona krzyczy "Ahmed łobuzie!"
A Ahmed żonie obija buzie.
Zamiast piwerka napije się mleka.
Nie ma rozumu, godności człowieka.
Szkoda, że Ahmed chłopak bombowy
pozbawił maczetą żołnierza głowy.
 
150 mln wyświetleń. Nie, na pewno nikt tego nie zna ;) Cały czas się zastanawiam, w jaki sposób coś staje się sławne w internecie i za chuja nie mogę wymyślić jak to działa.
 
jak mi odpowiesz na jedno pytanie:























what does the fox say?



kurwa ciekawe co cpal!!!



no wlasnie ja dopiero dzisiaj to zobaczylem i to calkowicie przypadkowo, zero rozglosu. ;o
 
Najpierw 10 znajomych wysłało mi to ścierwo i wyłączyłem po pierwszym refrenie. A potem ze zgrozą odkryłem, że ten kawałek leci w Esce czy jakiejśtam innej mało ambitnej stacji w radiu u mnie na siłowni :-)
 
serio? no kurwa na Purze ustalona lista i nie znam nowosci, ile czlowiek traci!!!



jakis dobry acid wrzucil w lesie i rozkminial co mowi lis, 100%.
 
A tam pierdolenie, ja z kumplami nie potrzebuję kwasu ani żadnych innych dodatków żeby rozkminiać możliwe korzyści z wbicia w kampus mojej uczelni betonowej igły o długości większej niż grubość ziemskiej atmosfery.
 
Mnie najbardziej w fenomenie piosenki o lisie zastanawia fakt, że są ludzie, którzy słuchają tego na poważnie, a nie na zasadzie "co ja pacze, ale kwas, 2/10".
 
Back
Top